החופש הגדול הגיע לנתב"ג: אילו יעדים יהיו המבוקשים ביותר?
מאות אלפי תלמידי תיכון כבר יצאו לחופשה, ובנמל התעופה נערכים לקראת קיץ גדוש עם 340 טיסות בשבוע. המדינה הפופולרית ביותר תהיה איטליה, ואחריה - יוון, טורקיה וקפריסין
ליאור ורוצלבסקי | 21.06.2019
זמן צפייה: 01:23
מאות אלפי תלמידי תיכון יצאו אתמול (חמישי) לחופש הגדול – ובנתב"ג כבר פתחו בכוננות ספיגה.
במהלך חודשי הקיץ צפויים 24 ימים שבם העומסים יגיעו לשיא. יום ראשון הקרוב צפוי להיות עמוס מהרגיל, כמו גם ה-1 ביולי. בטרמינל 1 צופים עלייה של 13% בכמות הנוסעים, עם 340 טיסות בשבוע. בנמל התעופה נערכים לימים שבהם במרחב האווירי ינועו 600 מטוסים.
![חשש שישראלים יבטלו את הטיסה לברצלונה. עומסים בנתב"ג (ארכיון)](https://media.reshet.tv/image/upload/v1554898680/cb_import_12276.webp)
המדינה הפופולרית ביותר בקיץ הקרוב תהיה איטליה - אליה טסות 15 חברות תעופה. 12 חברות תעופה יטוסו ליוון, תשע לטורקיה ושמונה לקפריסין. יעדים בולטים נוספים יהיו גיאורגיה, בולגריה, צרפת וספרד.