עדות בת השבע שנאנסה: "הוא הפיל אותי והכאיב לי - בכיתי המון"

הילדה שנאנסה באכזריות על ידי פלסטיני תושב הכפר דיר קדיס, סיפרה לחוקרים כי "בדירה היו עוד אנשים שכל הזמן צחקו. הוא הרביץ לי - ואמרתי לו שכואב לי ושאני רוצה לחזור הביתה"

זמן צפייה: 02:56

אונס בת השבע בבנימין: מקרה האונס של ילדה בת שבע, ממשיך להכות גלים היום (שני) כשפרטים נוספים נחשפים על האירוע. מעדות הילדה עולה כי היא הובלה על ידי מחמוד קטוסה, אב לילדים בן 47 מהכפר דיר קדיס - לבניין סמוך לבית ספרה, שם אנס אותה באכזריות כשאנשים נוספים אוחזים בה. "הוא הפיל אותי בדרך על הרצפה, הכאיב לי - ואני בכיתי המון. בדירה היו עוד אנשים שכל הזמן צחקו. בדירה הוא הרביץ לי, הוא נגע בי. אמרתי לו שכואב לי ושאני רוצה לחזור הביתה", מסרה בת השבע.

מעדותה של בת השבע עלה גם כי קטוסה הציע לה ממתקים וכך פיתה אותה לבוא איתו לבית של תושבת המקום, אצלה עבד באותו הזמן. לאחר המקרה, היא חזרה לביתה וסיפרה עליו להוריה, שתחילה חשבו שלא להתלונן, אך שבועיים לאחר מכן חשפה בפניהם פרטים נוספים וקשים - והוריה החליטו להגיש תלונה במשטרה.

קוסאי קטוסה, בנו של הנאשם, לא מאמין שאביו מסוגל לבצע מחריד כזה. "יש לנו שם טוב, כל האנשים בכל הכפרים בסביבה מכירים אותנו ואת האצילות שלנו. אנחנו ידועים כמשפחה מכובדת", סיפר. בימים הקרובים צפוי להתחיל המשפט, ובמשטרה מניחים כי הרקע למעשה פלילי ולא לאומני - וכי אנשים נוספים היו מעורבים בו.

לכתבות נוספות בחדשות 13: 

מסתמן: אונס הילדה בת השבע לא נבע ממניע לאומני

אישום: פלסטיני חטף ואנס ישראלית בת 7 מביה"ס שבו עבד

צילום: החדשות 13

אמש כאמור, הוגש נגד קטוסה כתב אישום בגין חטיפה, תקיפה ואונס. לנאשם, שעבד בניקיון ותחזוקה בבית ספר, הייתה היכרות מוקדמת עם הנפגעת, לאחר שטיפח עמה קשר לאורך זמן ואף הביא לה ממתקים מפעם לפעם.

לפי כתב האישום, ביום האונס, שעל פי הערכות התרחש בין פברואר לאפריל האחרון, ביקש קטוסה מהנפגעת לבוא איתו לבית הסמוך לבית ספרה, וכשסירבה גרר אותה בכוח. בדרכם למקום הפיל את הילדה ארצה, והיא פרצה בבכי כתוצאה מכך.

אזיקים
אזיקים | צילום: רויטרס

מכתב האישום עולה גם כי קטוסה לא פעל לבדו אלא בסיוע גברים נוספים, שזהותם אינה ידועה לפי שעה. חבריו שהו בבית שאליו הובאה הילדה, לעגו לה, ואף אחזו ברגליה וידיה כדי למנוע ממנה להתנגד למעשים. לאחר המעשה זרק הנאשם לפח את תחתוניה של הילדה, שהיו מוכתמים בדם.

ראש הממשלה בנימין נתניהו אמר היום בתגובה למקרה כי "האונס המזעזע של ילדה קטנה מטלטל את לב כולנו. אני מבקש לחזק את המשפחה. על בתי המשפט למצות את מלוא חומרת הדין עם כל מי שאחראי למעשה הנורא הזה".

נתניהו
נתניהו | צילום: חדשות 13

קודם לכן, הגיב למקרה גם יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן וכתב בחשבון הפייסבוק שלו: "מקרה האונס של הילדה בת השבע על ידי פלסטיני גרם לי לזעזוע עמוק. זו לא פדופיליה, אלא טרור נטו, מהחמורים ביותר ששמעתי עליהם בשנים האחרונות. זה היה פיגוע מתוכנן היטב בילדה קטנה, תמימה וחסרת ישע. זהו בדיוק אחד מהמקרים שבהם לא הייתי מהסס, ודורש מבית המשפט לגזור גזר דין מוות על המחבל הנתעב. חבל שרה"מ ממשיך לטרפד את חוק עונש מוות למחבלים, למרות ההתחייבות הכתובה והפומבית שלו".