מאבטחו לשעבר של נתניהו הפגין בבלפור: "הגיע הזמן שתלך הביתה"

ניר אדן, שהיה אחד ממאבטחי השב"כ הצמודים לרה"מ, כתב פוסט בפייסבוק בו הוא טוען כי הוא מחוץ למעון בירושלים, וקרא לנתניהו להתפטר: "העם משוסע, ואתה מנותק. פנה מקומך למנהיגים שלא גונבים"

זמן צפייה: 04:05

ניר אדן, לשעבר מאבטח השב"כ האישי של ראש הממשלה בנימין נתניהו, כתב היום (שישי) פוסט בפייסבוק בו טען כי הוא הוכה בהפגנה מחוץ למעון ראש הממשלה בבלפור, וקרא לו להתפטר.

"אני הייתי אחד מאלו שהיו מוכנים לאבד את החיים בשבילך", כתב אדן. "אני הייתי מאלו שעברו קורסים אגרסיביים בשב"כ לשינוי האינסטינקט האנושי ולקפוץ עליך ,להגן עליך בגופי שסכנה נשקפת לחייך".

היי ביבי.
האמת? מוזר לקרוא לך ביבי.
מוזר כי כל השנים שהייתי הצל שלך אסור היה לי לפנות אליך בשמך הפרטי.
זוכר אותי? ניר...

פורסם על ידי ‏‎Nir Adan‎‏ ב- יום שישי, 24 ביולי 2020

 

"אני מאלו שאתה ועוד רבים קראו להם 'מלח הארץ' נו, מאלו שעשו צבא, מאלו שקברו חברים, מאלו שהלכו אחריך 'על עיוור'. אני זה שפעם ניטרל בתוקפנות אדם שביקש להביע מחאה  בכנס ליכוד, אני זה שעמד אין ספור שעות מחוץ לביתך, בחורף, בקיץ, בשבתות וחגים".

"נסענו יחד בעולם, אתה ואני, אני תמיד ישבתי מקדימה ואתה מאחורה, הייתי פותח לך כל בוקר את הדלת בבוקר טוב", המשיך אדן. אני זה שהיה הזבוב על הקיר בפגישות בבית הלבן, בבור בקרייה, ובעוד מקומות הזויים. אני זה שהיה מוכן להרוג. בשמך. למענך. אני זה שראה הכי מקרוב איך חינכתם את ילדכם".

"אני זה שנסע איתך בעולם הגדול, זה שהלך איתך בהפגנות ואני גם זה שלא מסוגל להסביר לילדים שלי למה עשיתי את זה", כתב.

"אז נחש מה? אתמול באתי לבקר אותך, כן כן, בבלפור. "אני זה ששמע אתמול את קולות הייאוש של העם שלנו גם בהפגנת השמאל וגם בהפגנת הימין מעברו השני של הרחוב".

"אני זה שחטף אתמול מכות משוטרים רק משום שבאתי לממש את זכות היסוד הדמוקרטית שלי בירושלים" טען אדן. "אני זה שחטף זרם מים בעוצמה בלתי סבירה מאמצעי קיצוני לפיזור הפגנות פשוט כי אין למשטרה, המזמן פוליטית שלנו, יכולת הכלה. ואתה ביבי? אתה אפילו לא יצאת להגיד שלום, או סליחה, או תודה. פחדת".

"היום אתה כבר לא זוכר. לא את חבריי, לא את אחיי ואחיותיי, לא את דודי, לא את אבי ולא את סבי, בטח לא אותי", כתב אדן. "אבל אני כן! אני זוכר. והיום ,אני זה שמתבייש. אני זה שעצוב. אני מביט בעיניים של שני הבנים שלי ולא יודע איך לענות להם על מבטים מודאגים".

ניר אדן | צילום: פייסבוק

"העם משוסע ביבי. ואתה מנותק, כמו הממשלה העסקנית שהרכבת עם בובת המחמד שלך. הרגשתי את זה אתמול כשבאתי לבקר אותך בבית שלך בבלפור", אמר אדן. "אני חושב שהגיע הזמן ללכת הביתה, לתת לנו לבנות מחדש את הארץ השבורה שלנו, לפנות את מקומך למנהיגים אמיתיים. נקיים, ערכיים. מנהיגים כמו אלו שחתומים על אותה מגילת העצמאות, אלו שדיממו לטובת הדמוקרטיה. אלו שטובת הכלל קודמת לטובתם האישית. אלו שלא משקרים, שלא גונבים, שלא עושים 'קומבינות'", ושלא באו לכאן בשביל ה״כ.כ.כ״ (כוח, כסף וכבוד)".

"אני מכיר אותך ביבי, מכיר אותך טוב, ובדיוק בגלל זה ברור לי שלא תקום ותלך", סיכם אדן. "אבל היה חשוב לי למסור לך ד"ש, להגיד לך שאתמול באתי לבקר ולספר לך שאני וכל מעגליי החברתיים מאסנו, אנחנו כאן להילחם על הארץ שלנו, אנחנו כאן לסובב את האוניה של כולנו לכיוון החזון המקורי שלה".