בדצמבר הבא - ולראשונה בישראל: תחרות מיס יוניברס תתקיים בארץ

משלחות מ-100 מדינות בעולם, שכוללות עיתונאים, צוותי טלוויזיה, תיירים - וגם את המתמודדות עצמן, ינחתו בארץ לקראת סוף השנה האזרחית. שר התיירות: "נוכיח שאנחנו יכולים להתגבר על כל משבר"

תחרות מיס יוניברס
מיס יוניברס | צילום: רויטרס

משרד התיירות הודיע היום (שלישי) כי בדצמבר הקרוב - ולראשונה בתולודותיה, תחרות היופי העולמית "מיס יוניברס" תתקיים בישראל. העיר אילת נבחרה להיות המארחת של התחרות - שתציין השנה 70 להיווסדה, והמתמודדות שיתחרו על התואר "מיס יוניברס 2021" צפויות להגיע לישראל ברכבת אווירית כבר בסוף חודש נובמבר.

במסגרת התחרות, צפויות להגיע ארצה משלחות מכ-100 מדינות ברחבי העולם, בהן ליותר מ-1,200 חברי משלחות רשמיות, מאות עיתונאים וצוותי טלוויזיה, אלפי חובבי האירוע ותיירים, וכן יותר מ-100 אח"מים אמריקניים, בהם אמנים מן השורה הראשונה בעולם וצוות שופטים בעלי שם עולמי.

"התחרות שתוכיח שאנחנו כישראלים נוכל לגבור על כל משבר, לארח כאן אירועים יוקרתיים, לשמור על אופטימיות, לחגוג - וליהנות", אמר שר התיירות יואל רזבוזוב. "למרות האתגרים שמציבה בפנינו הקורונה, יש ליצור עוגנים תיירותיים שיקדמו ויציגו את ישראל לעולם, ליום שאחרי הקורונה. תחרות מיס יוניברס היא ללא ספק עוגן חשוב ומשמעותי אותו נקיים בישראל בכפוף ובהתאם לכל ההנחיות להן נדרש".

כתבות נוספות בחדשות 13 >>

מהפכה: גופים פרטיים יתנו תעודות כשרות – ללא אישור הרבנות

יאיר נתניהו התנצל בפני בוגרי קרן וקסנר: "אמירותיי לא ראויות"

יו"ר הוועדה המארגנת של האולימפיאדה: לא שולל ביטול התחרויות

הזמנה רשמית לאירוע מיס יוניברס 2021
הזמנה רשמית לאירוע מיס יוניברס 2021

נשיאת ארגון מיס יוניברס פאולה שוגארט בירכה על החלטה, ומסרה: "במשך כמה שנים אנחנו שואפים לאירוח התחרות בישראל. השנה, כשעמדנו בפני בחירת המדינה המארחת, ישראל התבלטה במיוחד, גם בזכות האופן שבו התמודדה עם נגיף הקורונה. תוך עבודה שוטפת עם ממלא מקום ראש עיריית אילת, החלטנו שישראל היא המקום הטוב ביותר לארח את מיס יוניברס בדצמבר הקרוב".

"מדינת ישראל מוכיחה שוב שהיא עומדת בשורה אחת עם המדינות המובילות בעולם המסוגלות לארח אירועים בין-לאומיים בסדר גודל ענק", הוסיפה טלי אשכולי, מפיקת מיס יוניברס בישראל. "מזה חודשים ארוכים וכהמשך טבעי להפקת האירוויזיון בארץ, אנו עושים לילות כימים כדי להביא את השותפים המתאימים ולהביא לכך שהתחרות תתקיים בארץ, ואני שמחה ונרגשת על קבלת המנדט להפיק את האירוע העצום הזה שיתקיים כאן לראשונה".