מאי בן ה-17 נדרס כשחזר מבילוי: "כולם אהבו אותו, יחיד בדורו"

אליה פוירשטיין, חברה של משפחתו של מאי פרץ, שנהרג מפגיעת רכב שבו נהגה בת דודתו, סיפרה: "היה בחור מבריק עם נשמה ענקית שחייכה דרך העיניים שלו. אח גדול מדהים ובן שהוא גאווה לכל הורה"

זמן צפייה: 01:52

אליה פוירשטיין, חברת משפחה של מאי פרץ, שנדרס הלילה (שבת) למוות על ידי בת דודתו, סיפרה כי "מאיצ'וק היה בחור מבריק עם נשמה ענקית שחייכה דרך העיניים שלו. כשהיה פוגש אנשים שאהב היית רואה את זה, את החיוך בעיניים שלו. תמיד מחייך כשמברך אנשים לשלום".

"כשהוא היה מחבק אותך זה היה מסוג החיבוקים שמטעינים אותך באנרגיה לכל היום", סיפרה פוירשטיין. "תמיד היה מוקף בחברים. כולם אהבו אותו. הוא היה מלא שמחה, בחור עם אינטיליגנציה רגשית גבוהה מאוד. אח גדול מדהים ובן שהוא גאווה לכל הורה. הוא היה נער רגיש, מכיל ומצחיק. יחיד בדורו".

Whatsapp Image 2019 06 08 At 1

מהיישוב מאשלים נמסר בעקבות הטרגדיה: "בית אשלים מחבק ועוטף את המשפחה, גורמי החינוך והרווחה נמצאים ביישוב ומספקים תמיכה ומענה לכלל התושבים. פרטי הלוויה יפורסמו בהמשך היום".

בית הספר התיכון נופי הבשור, שבו למד פרץ, הפיץ הודעה להורי התלמידים: "בכאב רב אני מיידעת אתכם על מותו בטרם עת של התלמיד, מאי פרץ, מכיתה י"א 6. מאי נהרג הלילה בתאונת דרכים ביישובו אשלים. אנא שוחחו עם ילדיכם ושימו לב לתגובותיהם.הצוות הייעוצי, הפסיכולוגים והמנהלים זמינים בכל עת ולכל פניה או צורך. ליבנו עם המשפחה".

על פי נתוני עמותת אור ירוק, 138 בני אדם נהרגו מתחילת השנה, לעומת 133 בני אדם שנהרגו בתאריך המקביל בשנה שעברה. 11 בני אדם נהרגו מתחילת השבוע בתאונות דרכים - כמעט שניים ביום בממוצע.

כאמור, מאי פרץ בן ה-17 נהרג מפגיעת רכב שבו נהגה בת דודתו ביישוב אשלים שבמועצה האזורית רמת הנגב, לאחר שחזרו יחד מבילוי. צוות מגן דוד אדום פינה אותו במצב אנוש, ומותו נקבע בבית החולים סורוקה. המשטרה גבתה מהצעירה עדות בשטח והיא פונתה לבית החולים ולא עוכבה מיד לחקירה בשל התחשבות במצבה הנפשי.

הנער חזר מבילוי עם בנות הדודות שלו, אחיות תאומות בנות 26. כשהגיעו ליישוב, מסיבה לא ברורה אחת האחיות דרסה את הנער והוא נלכד במשך דקות ארוכות מתחת לרכב. צוותים של משטרה, מגן דוד אדום וכיבוי אש שהגיעו למקום חילצו אותו. הנהגת מאושפזת בבית החולים ושרויה בהלם מוחלט. נלקחו בדיקות כדי להבין אם הייתה תחת השפעת אלכוהול.

Whatsapp Image 2019 06 08 At 1

חובש רפואת חירום במד"א איתן שלמה סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הנער שוכב על הכביש בסמוך לרכב כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. תוך כדי טיפול רפואי העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבי"ח כשהוא מורדם ומונשם ומצבו קריטי".

אביו של הנער, בן פרץ, כתב בפייסבוק: "יום עצוב, לא נתפס! ילד שלי יקר תנוח על משכבך בשלום, אנחנו אוהבים אותך ונאהב לעד".

מהמועצה האזורית רמת הנגב נמסר: "לצערנו לפנות בוקר קרתה באשלים תאונת דרכים שגבתה את חייו של נער מהיישוב. פרטי האירוע עדין נמצאים בחקירת משטרת ישראל. מטה החירום במועצה וצוות החירום היישובי הופעלו. גורמי הרווחה מהמועצה נמצאים עם המשפחה וצוותי החינוך מעורבים ומעניקים תמיכה ביישוב".