הקטל בכבישים: הולך רגל בן 61 נהרג לאחר שנפגע מרכב בכביש 4

הגבר נדרס על ידי רכב פרטי בכביש חיפה-תל אביב הישן לכיוון צפון, סמוך למחלף הדרים. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה קבעו את מותו במקום, לאחר שסבל מפגיעה רב מערכתית

הולך רגל בן 61 נהרג בכביש 4
הולך רגל בן 61 נהרג בכביש 4 | צילום: רועי סלומון, תיעוד מבצעי מד"א

הולך רגל בן 61 נהרג לפנות בוקר (שישי) לאחר שנפגע מרכב פרטי בכביש 4 לכיוון צפון, סמוך למחלף הדרים. חובשים ופרמדיקים של מד"א שהוזעקו לזירה קבעו את מותו במקום, לאחר שסבל מפגיעה רב מערכתית.

אביחי בן צרויה, פרמדיק מד"א, סיפר: "הפצוע שסבל מפגיעת ראש וחבלה רב מערכתית קשה שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות אבל הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו".

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

מיתוג מחדש: פייסבוק הכריזה על השם החדש – Meta

יאיר נתניהו האשים את היועמ"ש: "לא אכפת לו שאירצח"

הדלק מזנק והבהלה לחד-פעמי: גל עליית מחירים מיום שני

זירת התאונה בכביש 4
זירת התאונה בכביש 4 | צילום: דוברות זק''א

רועי סולומון וחזקי פיליפ, מתנדבי זק״א שטיפלו בזירה בכביש 4, סיפרו: "מדובר בהולך רגל כבן 61 שחצה את הכביש הסואן במקטע כביש חשוך ללא תאורה ונפגע מרכב פרטי. כשהגענו למקום הול״ר שכב על הכביש מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית, לצערינו עוצמת הפגיעה היתה קשה וקטלנית, פראמדיק מד״א נאלץ לאשר את מותו במקום. מתנדבי זק״א צוות שרון טיפלו בכבוד המת ובאיסוף הממצאים בזירה הקשה".

בכביש 60, צפונית למעבר מיתר, אירעה הבוקר תאונת דרכים בין שני כלי רכב פלסטינים, ומהמקום פונו על ידי הסהר האדום שני הרוגים ושניים שנפצעו באורח קשה. בוחני התנועה פתחו בחקירת נסיבות התאונה.

אמש באום אל פחם, ילד בן 9 נפגע מרכב ברחוב אל מדינה בעיר ונפצע באורח קשה. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים העמק בעפולה כשהוא מחוסר הכרה עם פגיעה רב מערכתית.