שעות אחרי שנעדרו: 4 רוכבי אופניים אותרו במדבר יהודה
החל משעות הצהריים נעדרו באזור צפון ים המלח ארבעה מטיילים, ובשעות הערב החלו חיפושים נרחבים אחריהם. בלילה הם נמצאו בנחל אוג, כשהם סובלים מהיפותרמיה קלה
ארבעה רוכבי אופניים שנעדרו מאז אתמול בצהריים במדבר יהודה, אותרו הלילה (שבת) בנחל אוג עליון שבצפון ים המלח אליו הגיעו שלא במתכוון, כשהם סובלים מהיפותרמיה קלה. כוחות גדולים וכארבעים מתנדבים חיפשו אחריהם משעות הערב ברמת המדבר, דרך הסוכר ונחל אוג.
בחיפושים השתתפו כוחות של המערך האווירי של משטרת ישראל, כוחות של חטיבה 417 של הצבא, יחידות החילוץ עציון, שומרון ועין גדי שסייעו בסריקות מהקרקע ובהפעלה של אמצעי חוזי אווירים.
גבי ברשישת, סגן מפקד יחל"צ מגילות, אמר בתום האירוע: "לשמחתנו צוות רגלי מצא את המחולצים. קר להם והם נמצאים במצב של היפותרמיה קלה. אנחנו מטפלים בהם, מחממים אותם, המחלצים שלנו הורידו את הבגדים כדי לתת להם את הפליזים שלהם, ונוציא אתום לכביש נבי מוסא לטיפול".