עיתונאית "דה מרקר" טוענת: דרור פויר הטריד אותי מינית

הדר קנה פרסמה פוסט שבו לכאורה התכתבות בינה לבין עיתונאי גלובס, לאחר שניסה לטענתה לנשק אותה ולגעת בה ללא רצונה – זאת לאחר שפרסם טור אודות החשד לאונס בקפריסין. פויר: "נבוך ומבוייש"

דרור פויר
דרור פויר | צילום: חדשות 13

עיתונאית "דה מרקר" הדר קנה פרסמה היום (שבת) פוסט בחשבון הפייסבוק שלה, שבו טענה כי עיתונאי גלובס דרור פויר הטריד אותה מינית. את הפוסט שלה כתבה בעקבות טור שכתב פויר בסוף השבוע בגלובס, שכותרתו "נדהמתם מהאונס בקפריסין? התדהמה שלכם היא בסך הכול כסת"ח", אודות החשד לאונס באיה נאפה.

"כשהעיתונאי שהטריד אותך כותב טור על התרבות הקלוקלת שהובילה לאונס בקפריסין", כתבה קנה בפתח הפוסט. לאחר מכן צירפה צילום מסך לכאורה של ההתכתבות בין ביניהם, שבו היא כתבה לפויר: "דרור, זה לא מגניב לנסות לנשק אישה שאמרה לך מספר פעמים שהיא לא רוצה".

הפוסט שפרסמה הדר קנה:

עוד כתבה: "ממש לא מגניב להציע לה הצעות מיניות, למרות שהבהירה מספר פעמים שהיא אוהבת נשים. וממש ממש ממש לא מגניב לגעת לה באיברים אינטימיים בניגוד לרצונה. תוסיף על זה להעליב חברים שלה כי אתה מרגיש חוסר ביטחון ולהעמיד אותה במגננה שהיא שיכורה ומסטולה בדיוק כמוך. זה לא יפה ולא מגניב בכלל בכלל וממש לא משנה כמה אתה מסטול. זהו".

על פי אותו צילום מסך, השיב לה פויר לכאורה: "ממש לא. זה בלתי נסלח ואני במצוקה נוראית מהעניין. זה הכי לא אני והכי לא מתאים לי ואף פעם לא עשיתי את זה ואין שום סיבה או תירוץ או הסבר להתנהגות כזאת. אני לא יודע בכלל מה להגיד, מלבד זה שאני ממש ממש ממש מצטער ומאוד מאוד מתעב את עצמי ושבחיים לא חשבתי שזה יקרה".

בתגובה להאשמות כתב פויר בחשבון הפייסבוק שלו: "אני נבוך ומבויש מההתנהגות שלי ומהפרסום. אין לי זיכרון ברור של האירוע אבל אני זוכר טוב מאוד את היום שאחרי. הדר, הזדעזעתי מהתאור של ההתנהגות שלי. התנצלתי אז ואני מתנצל בפנייך שוב מעומק הלב. האירוע טלטל אותי. אף פעם לא התנהגתי ככה לאישה. זה סותר את התפישה שלי את עצמי ואת מה שחשוב לי, וגרם לי לחשוב על המקום האישי שלי כגבר ביצירת מרחב לא בטוח לאישה".