"מעבר גלי צה"ל יחזק את מעמד י-ם"

ירושלים מתכוננת להגעתה של גלי צה"ל, והיום סייר שר הביטחון באתר אליו תעבור התחנה. "כשיסתיימו העבודות, תשדר גלי צה"ל מירושלים באולפנים מתקדמים שיוקמו לטובת המעבר כולו", אמר

נמשכת ההיערכות להעברת גלי צה"ל לירושלים, כפי שפורסם לראשונה בחדשות 2: שר הביטחון אביגדור ליברמן סייר היום (שלישי) במוזיאון אסירי המחתרות בירושלים, אליו מתוכננים לעבור אולפני גלי צה"ל. במהלך הסיור הוצגו לשר הביטחון תוכניות העבודה להקמת האולפנים, כמו גם תוכניות לשיפוץ המוזיאון עצמו. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת אל הסיור של ליברמן הצטרפו גם ראש העיר ניר ברקת, חבר מועצת העיר ירושלים משה ליאון, מנכ"ל משרד הביטחון אלוף (מיל') אודי אדם ומפקד גלי צה"ל שמעון אלקבץ. במהלך הסיור אמר שר הביטחון ליברמן: "כל גופי השידור הציבוריים חייבים לשדר מירושלים, והמעבר העתידי הצפוי של גלי צה"ל לבירה הוא נדבך חשוב לחיזוק מעמדה - זאת לצד מעבר עתידי של יחידות צה"ל נוספות לירושלים".
אולפני גלי צה''ל ביפו, ארכיון (יואב סטולר)
"כשיסתיימו העבודות, תשדר גלי צה"ל מירושלים באולפנים מתקדמים שיוקמו לטובת המעבר כולו", הוסיף ליברמן, "וזאת מבלי שתהיה פגיעה כלשהי במוזיאון, שאף הוא ישופץ וישודרג. נקפיד על כך". ראש העיר ירושלים ניר ברקת ציין כי "המקום של כלי התקשורת המרכזיים הוא בבירת ישראל. האזור כאן שבעבר היה שומם קם לתחיה והופך לשוקק ותוסס עם בצלאל שנבנה במגרש הרוסים, מרכז הצעירים שהקמנו, בית הספר לאומנויות מוסררה, בית הספר לקולנוע מעלה ובקרוב גלי צה"ל במרכזו". "חשוב לציין שהמעבר לא יפגע במוזיאון אלא יביא לשדרוג ולהעצמה שלו ושל ערכיו ומורשתו החשובה", אמר ברקת. "אני מודה לשר הביטחון ששם את ירושלים על ראש שמחתו ומשתף איתנו פעולה בהעברת עוד ועוד יחידות של צה"ל לירושלים לחיזוקה של בירת ישראל".