אהבה מאוחרת: כך נראה עולם הדייטינג של בני ה-50 פלוס

רווקים, גרושים ואלמנים – כולם מחפשים את הקשר הבא דרך אתרים, אפליקציות, קבוצות בפייסבוק ומסיבות סגורות. "יש עכשיו תופעה חדשה – מבקשים טלפון ולא מתקשרים"

זמן צפייה: 03:42
כ-700,000 פנויים ופנויות מעל גיל 50 בישראל – רווקים, גרושים ואלמנים, מחפשים את הקשר הבא דרך אתרים, אפליקציות, קבוצות פייסבוק ומסיבות סגורות. ואלו הן רק חלק מהאפשרויות בשוק הדייטינג שהולך ומשתכלל. לטענת עמוס שטרית בן ה-50, גרוש פלוס שלושה, סיפר: "יש תקופות שאני יכול לצאת פעם או פעמיים בשבוע לדייט, ויש גם אנשים שיוצאים בכל יום ואפילו יותר מפעם ביום". לכתבות נוספות בחדשות 13 >>  השחקן והמגיש קובי מחט נחקר במשטרה בחשד לביצוע עבירות מין חמישה חודשים לאחר שנדבקה: מתה דיילת אל על שחלתה בחצבת בקריית מלאכי מחו נגד אפליית אתיופים – והואשמו בגזענות
Amoswc
עמוס שטרית בן ה-50, גרוש פלוס שלושה
הצוות של הרשת החברתית מוטק'ה, אתר היכרויות לבני 50 ומעלה, מכין טיול פנויים פנויות שמתוכן לחודשים הקרובים בארמניה. שרון שילוח, מנהלת הרשת החברתית, הסבירה: "מכיוון שתוחלת החיים עולה, יש יותר כסך פנוי, יש בריאות טובה יותר ויש יותר עניין של למצוא משמעות וסיפוק בכל מני מובנים, הסצנה הזאת של ההיכרויות היא חיה ובועטת". רינה שפיר, בת 66 גרושה עם שני ילדים, סיפרה כי "יש הרבה מתחזים שמספרים סיפורים, בעיקר על מערכת הביטחון. ויש עכשיו אופנה חדשה – מבקשים טלפון ולא מתקשרים". עם זאת הוסיפה כי "אני מאמינה באהבה ובכל גיל, וזה בכלל לא קשור בני כמה אנחנו. זה קורה וזה יכול לקרות תמיד".
Ronasi
רינה שפיר, בת 66 גרושה עם שני ילדים