טרגדיה בחיפה: גבר כבן 50 טבע למוות בחוף מרידיאן

בשעות אחר הצהריים החלה המשטרה לחפש אחר תושב בית לחם שנכנס לרחוץ בחוף - ומאז נעלמו עקבותיו. בהמשך, אותרה במקום גופת גבר ללא סימני חיים וכעת נבדקת זהותו

בווידאו: בן 24 טבע למוות בחוף הנפרד
זמן צפייה: 00:19
גבר כבן 50 טבע היום (ראשון) למוות בחוף מרידיאן בחיפה. גופתו נמשתה מהמים כשהוא ללא סימני חיים, כך שצוות מד"א שהגיע לזירה נאלץ לקבוע את מותו במקום. בתוך כך, בשעות אחר הצהריים החלה המשטרה לחפש אחר תושב בית לחם שנכנס לרחוץ בחוף - ומאז נעלמו עקבותיו. בהמשך, אותרה בים גופת גבר ללא סימני חיים וכעת נבדקת זהותו. "בשעות הערב התקבל במוקד 101 של מד"א דיווח על גבר שנעדר לאחר שנכנס למים בחוף מרידיאן ונערכות סריקות על מנת לאתרו", סיפרה פרמדיקית מד"א הודיה רוזה. "הגענו לחוף ונערכנו במקום על מנת להעניק לו טיפול רפואי, אבל לצערנו - לאחר סריקות ממושכות הוא אותר בקו המים צפונית לחוף בו היה, כשהוא ללא סימני חיים. לאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו". לכתבות נוספות בחדשות 13 >> בוטלה חסימת השיחות בין ישראל לאמירויות: אשכנזי ועמיתו שוחחו ישראל במיתון: קצב התכווצות המשק ברבעון – הגרוע זה 40 שנה "הטיחו, גררו והשפילו": כתב אישום נגד 4 סייעות מ"גן הזוועות"
חוף מרידיאן בחיפה
חוף מרידיאן בחיפה | צילום: אהרן ברוך לייבוביץ
בשבוע שעבר, תושב כרמיאל בן 27 טבע למוות סמוך לחוף אכזיב. מותו נקבע לאחר שחולץ מהמים בסיוע אזרחים, על ידי צוותי הרפואה של מגן דוד אדום שהוזעקו למקום. מהמשטרה נמסר כי קיבלו הודעה על היעלמותו, לאחר שנכנס לרחוץ בים אך לא יצא, ופתחו בסריקות לאורך החופים מצפון לנהריה בניסיון לאתרו. הוא אותר מצפון לחוף המוכרז בגן הלאומי על ידי אזרחים, שביצעו בו פעולות החייאה, שבסיומן כאמור נקבע מותו. המשטרה הודיעה כי פתחה בחקירת נסיבות הטביעה. חובש  מד"א מתן קאופמן סיפר: "כשהגעתי לחוף הלא מוכרז ראיתי גבר שוכב בסמוך לקו המים כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, כשאזרחים מבצעים בו פעולות החייאה בסיסיות. מיד התחלנו בטיפול רפואי מתקדם שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל לאחר זמן ממושך של מאמצים להציל את החייו נאלצנו לקבוע את מותו".