"גילה שקנתה קרמבו": זוג התגרש - כי האישה לא דיווחה על קנייה

עו"ד זוהר רון, שמייצגת את האישה, סיפרה בריאיון לחדשות 13 על מערכת היחסים בין הזוג, שלבסוף סיים את הנישואים - סביב ממתק שנקנה לבנם. "הכול בגלל קמצנות וחשבונאות"

זמן צפייה: 03:03

בני זוג התגרשו לאחר שהאישה החליטה שנמאס לה מחישוביו הכלכליים הבלתי פוסקים של בן זוגה. עו"ד זוהר רון, המייצגת אותה, סיפרה בריאיון ל"שש" עם אמנון לוי: "הכל התחיל מזה שכל הוצאה והכנסה הייתה צריכה להירשם. הכל היה צריך להיות מתועד, כדי שידעו בדיוק מה המאזנים הכספיים. מדובר באנשים אמידים, לא חסר להם כסף, אבל ככה הוא אוהב להתנהל. היא הגיעה אליי וסיפרה שקנתה לילד קרמבו ולא רשמה את זה במחברת ההוצאות. הוא גילה את זה כי הוא שאל את הילד".

"השיחה הובילה לפיצוץ. אני אמרתי לה שזה מבחינתי אלימות כלכלית, כמו שיש אלימות פיזית או מילולית. ברגע שאומרים לאישה את חייבת לרשום כל הוצאה, והילד שנמצא באמצע סובל, כי הוא שומע את הוריו רבים. אי אפשר להתנהל ככה", הוסיפה עו"ד רון.

לכתבות נוספות בחדשות 13:

לא הצליחו להחליט איפה לחגוג את ליל הסדר – והתגרשו

התגרשתם? לא תוכלו לגור באותו בניין

סעודיה: התגרש מאשתו לאחר שהראתה לו סרטון בו נהגה

עו''ד זוהר רון מייצגת את האישה
עו''ד זוהר רון מייצגת את האישה | צילום: חדשות 13

בהתייחס למערכת היחסים אמרה עורכת הדין: "זה בגלל קמצנות וחשבונאות. כשהם רק התחתנו, בני הזוג, הוא החליט שהכסף שהיא מקבלת מהאורחים שלה והמשפחה שלך הולך אלייך וכך גם בצד שלו. הם לא ניהלו חשבון בנק משותף, כל אחד נותר בחשבון שלו והם היו חייבים לרשום גם את ההוצאות".

"לא כל כך יכולתי להבין איך היא החזיקה מעמד עם חיים כאלה כל כך הרבה זמן". אמרה.