ירושלים: פגר של סוס קשור לעמוד ברחוב

תושבים פנו לעיריית ירושלים לאחר שהזדעזעו לגלות פגר של סוס קשור לעמוד ברחוב, לאחר שכנראה עבר התעללות שהובילה למותו

גופתו של הסוס נמצאה מוטלת ברחוב
עוברים ושבים במורד גיא בן הינום בירושלים חשבו שהם מדמיינים ורק כשהתקרבו הבינו את גודל הזוועה: סוס שרוע על הקרקע כשהוא ללא רוח חיים, קשור ברגליו האחוריות לעמוד ברזל ונראה שעבר התעללות קשה. המשטרה פתחה בחקירה. רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת על פי עדות שהגיעה לחדשות 2 Online, נעשתה קריאה לעירייה בנושא, וזו הודיעה שתבוא לפנות את הפגר, אלא שהדבר התעכב במשך 24 שעות. בעירייה טוענים כי "לא התקבל כל דיווח על התעללות. אתמול בשעה 12:00 בצהריים הגיעה פנייה על פגר של סוס בגיא בן הינום, בעקבותיה יצא צוות לשטח לפינוי, אולם בשל הצורך במנוף נדחה הפינוי ובוצע הבוקר".
גופתו של הסוס נמצאה מוטלת ברחוב
גופתו של הסוס נמצאה מוטלת ברחוב
האזור המדובר מוקף במצלמות ביטחון של משטרת ישראל, בשל העובדה שהוא סמוך לשטח העיר העתיקה ולחומות ירושלים, שם אירע מספר לא מבוטל של פיגועים. בנוסף, סמוך לחנייה שבה נמצא הסוס מוצבת תצפית של מג"ב. בדיקה של צילומי האבטחה עשויה לחשוף מי עומד מאחורי ההתעללות הקשה. ממשטרת ירושלים נמסר בתגובה: "ברגע שהתקבל הדיווח במשטרה נפתחה חקירה והמשטרה הזעיקה את השירות הוטרינרי למקום. מתנהלת חקירה לבירור האירוע".
ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ