חיסול באור יהודה: גבר המזוהה עם עבריין מוכר נהרג מפיצוץ רכב

מטען נפץ הוטמן ככל הנראה במכוניתו של בן 37, שעל פי ההערכה השתייך לארגון הפשע של מיכאל מור, והוא נהרג במקום. לאחרונה היה בסכסוך עם עבריינים מהאזור. "ראינו רכב מפורק"

זמן צפייה: 00:22

חיסול באור יהודה: גבר בן 37 נהרג הלילה (ראשון) מפיצוץ רכב בכביש 412, סמוך לכניסה לעיר, ככל הנראה בעקבות מטען שהוטמן ברכבו. ההרוג מזוהה עם אנשיו של העבריין מיכאל מור, ועל פי הערכה, הוא שייך לארגון הפשע שלו.

המחוסל עבר לפני כמה חודשים לשכונה חדשה באור יהודה, ולאחרונה היה מסוכסך עם עבריינים מהסביבה. צוות מד"א שהגיע למקום מצא את הגבר ללא רוח חיים וקבע את מותו במקום.

פרמדיק מד"א סיפר: "הגענו במהירות למקום וראינו רכב מפורק, בתוך הרכב ישב גבר בשנות השלושים מחוסר הכרה, ללא נשימה וללא דופק. ביצענו בדיקות רפואיות ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו". כביש 412 נחסם זמנית לתנועה ממחלף שפירים לצומת סביון בשני הכיוונים בעקבות האירוע.

לכתבות נוספות בנושא >> 

חשד לניסיון חיסול באשדוד: שניים נפצעו קשה מירי

ירי לעבר רכב בנס ציונה: שני גברים נפצעו קשה וקל

פיצוץ רכב סמוך לאור יהודה
פיצוץ רכב סמוך לאור יהודה | צילום: זק''א תל אביב

ביום חמישי, גבר בן 31 וצעיר בן 24 נפצעו קשה מירי באשדוד. השניים פונו לבית החולים אסותא בעיר כשהם בהכרה מלאה. הרקע לאירוע פלילי והמשטרה חושדת כי מדובר בניסיון חיסול.

מחקירת האירוע עולה כי היורה הגיע כשהוא רכוב על אופנוע, ונמלט מהמקום. המשטרה פתחה מחסומים באזור, בניסיון לאתר אותו. נסיבות האירוע בחקירה.

ניסיון החיסול הגיע יומיים בלבד לאחר אירוע נוסף של ירי לעבר רכב בנס ציונה, שבו נפצעו שני גברים בשנות ה-40 לחייהם. עורך דין נפצע קשה כתוצאה מירי לעבר הרכב שבו נהג כשהגיע לאסוף מאולם אירועים את חברו, עבריין מוכר מרחובות, אשר נפצע קל. השניים ככל הנראה התכוונו לנסוע לירושלים לתפילות הסליחות, והרקע לירי הוא כנראה מלחמה בין ארגוני פשיעה בדרום.