שכחו אותי באוטובוס: תייר ניסה להוציא תיק – וננעל בתא המטען

ג'ושוע בן ה-18, שנסע בתחבורה הציבורית לירושלים, התקשר למשטרה מתוך בטן כלי הרכב: "הדלת נסגרה והוא המשיך לנסוע, אני צריך עזרה". חברת אגד: "הנוסע התנהג בנאיביות ובחוסר אחריות"

זמן צפייה: 02:06
צעיר אמריקני בן 18, נלכד בסוף השבוע בתא מטען של אוטובוס לירושלים – כשניסה להוציא את מזוודתו. לאחר שהחל האוטובוס בנסיעתו, התקשר ג'ושוע למשטרה – מבטן האוטובוס, וביקש עזרה: "ירדתי לקחת את המזוודות שלי, שהיו בתא המטען והדלת נסגרה והוא המשיך לנסוע. אני מתחת לאוטובוס תא המטען", ג'ושוע הוסיף: "אני צריך עזרה, אני מאוד מפוחד, אני לא מפה". עוד בחדשות 13: עשור הלואו-קוסט: איך הפך המטוס עבור הישראלים לאוטובוס מעופף? מדוע המדינה מוציאה מאות מיליונים בשנה על אוטובוסים ריקים? מחדל בענף התחבורה הציבורית: חסרים 3,800 נהגי אוטובוס
אוטובוס אגד ירוק
אוטובוס אגד ירוק | צילום: בוצ'צ'ו
בזמן שחיכה הצעיר לחילוצו על ידי המשטרה, שעצרה את האוטובוס תוך כ-20 דקות, צילם לחבריו סטורי מתוך תא המטען, שבו הוא מעדכן במצבו. "הלב שלי פועם בחזקה, זה משוגע אבל המשטרה בדרך ואני אהיה בסדר. לא נפגעתי, ואני אוהב אתכם". מחברת אגד, שבאוטובוס שלה התרחשה התקרית, נמסר בתגובה: "התייר נכנס אל תאי המטען מבלי לעדכן את הנהג, ומבלי להתייחס לשילוט המזהיר מפני הסכנה הכרוכה בכך. האירוע התרחש ביום קשה, סעור וגשום ולנהג לא הייתה כל יכולת לחזות את ההתנהגות הנאיבית וחסרת האחריות של הנוסע".