עולה על המדרכה - ושובר את הדלת: תיעוד פגיעת הרכב בבנק בב"ש

במצלמות האבטחה מהמקום ניתן לראות את הרגע שבו נהג הרכב, בשנות ה-70 לחייו, מאבד שליטה על מכוניתו, שפרצה את דלת הכניסה לסניף - ונעצרה בפנים. "היו זכוכיות מנופצות על הרצפה ומלא בלאגן"

זמן צפייה: 01:41

בשבוע שעבר, רגע אחרי שאחרון הלקוחות יצא מהבנק, נהג רכב פרטי בשנות ה-70 לחייו איבד את השליטה על הרכב עלה על המדרכה, שבר את דלת הכניסה של הבנק ונכנס פנימה עם הרכב. המקרה נקלט במצלמות האבטחה של הבנק ובתיעוד שפורסם הערב (שני) בחדשות 13, ניתן לראות כמה מזל היה באירוע, כך שהסתיים ללא נפגעים.

"היו זכוכיות מנופצות על הרצפה מסביב ומלא בלגן. הנהג נורא מבולבל, בהלם ולא מבין מה קרה", סיפרה חני בן דוד, פרמדיקית מגן דוד אדום שהגיעה למקום מיד לאחר התאונה. "ראינו אדון יושב על ספסל כבן 80 ועוד שלוש נשים מסתובבות, מתהלכות, מבוהלות גם. בדקנו מה שלום כולם. כולם היו עם פציעות קלות, לא משהו רציני. הם קיבלו טיפול רפואי במקום ופונו לבית החולים סורוקה להמשך טיפול".

לכתבות נוספות בחדשות 13:

"הם בכל מקום": התיירים הישראלים ממלאים את איי קפריסין

רה"מ מקדם הסכם סחר עם קוריאה הדרומית - שלא כולל התנחלויות

החברה שבה השקיעו ברק ואפשטיין קיבלה בעבר כמיליון שקל מהמדינה

התאונה בסניף הבנק בבאר שבע
התאונה בסניף הבנק בבאר שבע | צילום: חדשות 13

בתיעוד ניתן לראות איך אישה שעמדה סמוך לכספומט שמחוץ לסניף, לא נפגעה למרות קרבתה לרכב. במצלמה שהותקנה בפנים תועדה אחת העובדות שישבה על הכיסא, כשהיא מנסה להתחמק מהרכב שמתקדם לעברה. בזווית אחרת, נראים העובדים המבוהלים והמומים כשהם מזהים את הרכב נכנס במהירות פנימה.

צוותי מגן דוד אדום שהוזעקו למקום פינו את הפצועים - נהג הרכב ושלושה עובדים במצב קל לבית החולים סורוקה. הנהג נחקר והתברר כי מדובר בסך הכול בטעות אנוש.