בן חמש מרמלה נהרג לאחר שנפל לבור בשטח פתוח

המשטרה פתחה בחקירת מותו של ילד, שפונה על ידי אביו לבית החולים קפלן ברחובות. מוקדם יותר נקבע מותו של עובד חברת חשמל שהתחשמל ככל הנראה במהלך עבודות סמוך למושב בן זכאי בשפלה

זמן צפייה: 00:17
ילד בן חמש מרמלה נפל, ככל הנראה, לתוך בור בשטח פתוח ופונה על ידי אביו למרכז הרפואי קפלן שברחובות. הצוות הרפואי בבית החולים נאלץ לקבוע את מותו של הילד. המשטרה פתחה בחקירת האירוע. מוקדם יותר נהרג עובד חברת חשמל במהלך עבודה על עמוד חשמל סמוך למושב בן זכאי בשפלה. שני עובדים שביצעו עבודות במקום התחשמלו ונפצעו קשה, כשאחד מהם נפל מגובה אל הקרקע. הם פונו לבתי החולים קפלן ושיבא תל השומר.
מד''א, אילוסטרציה
מד''א, אילוסטרציה | צילום: תיעוד מבצעי מד''א
הפרמדיקים אלישע ארגואן ועודד שינקמן, שהגיעו למקום האירוע סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 40 שוכב סמוך לעמוד חשמל לאחר שנפל ככל הנראה מגובה של כחמישה מטרים לאחר שהתחשמל. הוא היה מחוסר הכרה וסבל מפגיעה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל מתן שוקים חשמליים, עיסויים והנשמה ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קריטי. על העמוד נלכד פצוע נוסף, גם הוא כבן 40, לאחר שהתחשמל וסבל מכ-70% כוויות בגופו. הוא היה בהכרה ותקשרנו איתו, תוך שהכבאים מחלצים אותו. הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה".