האם שנפצעה בתאונה בדרום: "הוצאתי את הילדה מתוך הגלגלים"

אם המשפחה, שנפצעה בינוני בתאונת הדרכים בקריית גת, שחזרה את רגעי האימה: "יצאנו לגינה והוא נכנס בנו - נפצעתי ברגל אבל הצלחתי לשחרר את הילדה. אני לא יודעת מה מצב הילדים שלי"

זמן צפייה: 04:02

אם המשפחה, שנפצעה בינוני בתאונת הדרכים בקריית גת מוקדם יותר היום (שבת), סיפרה על רגעי האימה: "הרכב פגע בכולנו. הצלחתי להוציא את הילדה מתוך הגלגלים, קיבלתי מכה ברגל והיא נשברה". עוד הוסיפה האם: "אני לא יודעת מה מצב הילדים. זה לא טוב מה שהוא עשה בגיל כזה - בן אדם שיכור, מי מביא להם רישיון?".

"יצאנו לגינה, עברנו במעבר החצייה", שחזרה האם. "אני לא יודעת מאיפה הוא בא - מאיפה הוא נכנס בנו. הוא עלה על אי תנועה, לא מקום שרכב אמור לעבור בו".

עוד בחדשות 13:

אב ושתי בנותיו נפצעו קשה מפגיעת רכב – חשד שהנהג היה שיכור

התאונה בדרום: "הנהג הפוגע יצא והתנצל, נוסעת נוספת נמלטה"

הרכב הפוגע בקריית גת
הרכב הפוגע בקריית גת

אביטל גלובה, עדת ראייה שנכחה בזירת התאונה, סיפרה: "הצעיר נהג במהירות מופרזת. לאחר התאונה, הוא אמר לאם שהוא לא עשה זאת בכוונה, וכי הוא לא הבחין בבני המשפחה". עוד הוסיפה כי "ברכב שבו נהג הצעיר הייתה צעירה נוספת, שעזבה את המקום זמן קצת לאחר התאונה, ועוד לפני שהגיעו כוחות הביטחון לזירה".

עוד סיפרה גלובה: "הנהג היה גבר צעיר שלדעתי חזר אחרי מסיבה. הוא נסע במהירות גבוהה ושמעתי בום, הוא כנראה פגע בעמוד ובמשפחה. הילדה הקטנה ממש נכנסה מתחת לגלגלי הרכב, ואז ראיתי אותה ואת האבא מדממים. הם כנראה הלכו או חזרו מהפארק, התיק של הילדה עדיין מוטל פה".

מבדיקה ראשונית עולה כי כמות האלכוהול בדמו של הנהג הפוגע הייתה גבוהה משמעותית מהמותר בחוק.

זירת התאונה בקריית גת
זירת התאונה בקריית גת | צילום: תיעוד מבצעי מד''א

מבית החולים סורוקה נמסר כי מצבו של האב מוסיף להיות קשה מאוד, והוא סובל מפגיעה רב מערכתית קשה. הוא מאושפז כעת ביחידה לטיפול נמרץ כללי, כשהוא מונשם ומורדם. האישה במצב בינוני ומאושפזת במחלקה הכירורגית, ובת השבע במצב קשה מאושפזת ביחידה לטיפול נמרץ ילדים. בת החמש נמצאת בשעה זו בחדר ניתוח.

כאמור, אב המשפחה בן 38, ושתי בנותיו, בנות חמש ושבע, נפצעו בינוני עד קשה מאוד בתאונה שאירעה מוקדם יותר היום בשדרות צה"ל שבקריית גת. צעיר בן 21, שנהג ברכב הפוגע, נעצר בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול. האב ובתו בת השבע פונו באמצעות מסוק מד"א כשהם מחוסרי הכרה. האם והילדה בת החמש הועברו באמצעות ניידת טיפול נמרץ לבית החולים סורוקה שבבאר שבע.