בעקבות התקלות: החובה להציג תו ירוק חדש תידחה בכ-10 ימים

לאחר הבעיות שמנעו ממיליוני ישראלים להנפיק את התו הירוק החדש, על אף שהיו זכאים לו, משרד הבריאות צפוי להודיע כי החובה להציגו בכניסה למקומות הבילוי תדחה במספר ימים נוספים

זמן צפייה: 01:31

משרד הבריאות צפוי להודיע היום (רביעי) על דחייה של כעשרה ימים בחובה להציג את התו הירוק החדש כדי להיכנס למקומות בילוי. זאת לאחר שמספר רב של אזרחים דיווחו בתחילת השבוע על קושי ותקלות בהורדת התו הירוק החדש באפליקציית רמזור ובאתר הייעודי.

כזכור, ביום ראשון היה אמור התו הירוק החדש להיכנס לתוקפו, ומיליוני ישראלים, גם כאלה שמחזיקים אישור על חיסון או החלמה, נדרשו להנפיק את האישור החדש. לצד זאת, ישראלים רבים שניסו להנפיק את התו החדש באתר משרד הבריאות חוו תקלות ושיבושים, ובעקבות כך משרד הבריאות הודיע כי ניתן יהיה להציג את התו הירוק הישן במשך מספר ימים נוספים.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

המתמחים לא מקבלים את המתווה: "נגיש מחר 2,300 מכתבי התפטרות"

בנט: להתקדם להפסקת בידודי התלמידים בערים הירוקות בשבוע הבא

לאחר שנפל בכנסת: חוק האזרחות חוזר

הזכאים לתו הירוק החדש, הם מחוסנים במנה השלישית שחלף שבוע לפחות מאז קיבלו את החיסון, וכן מקבלי המנה השנייה שטרם חלפה חצי שנה מהזמן בו קיבלו את החיסון. בנוסף, גם מחלימים זכאים לתו החדש. אלו שאינם זכאים לתו יידרשו לבצע בדיקות PCR על חשבונם, שתהיה תקפה ל-72 שעות מהדגימה, או בדיקה מהירה שתהיה תקפה ל-24 שעות. בני 3 ומטה לא נדרשים לתו.