צעירה אמריקנית נקלעה לשיטפון – ותיעדה את עצמה בטיק טוק

נסיעה לילית קצרה הפכה לסיוט עבור קתרין קי, כאשר נקלעה למזג אוויר סוער ורכבה הוצף במים. מייד אחרי שהזעיקה עזרה, מיהרה לשלוף את הטלפון ולצלם את האירוע. "מקבלת תגובות מעורבות על זה"

זמן צפייה: 02:17

זו הייתה אמורה להיות נסיעה לילית קצרה חזרה הביתה עבור קתרין קי, צעירה אמריקנית בת 18, אולם היא הפכה לסיוט של חייה. השעה הייתה סמוך לשתיים בלילה, מזג האוויר היה סוער. קתרין יצאה מביתו של בן זוגה, כשלפתע רכבה נלכד בתוך שיטפון והמים החלו להציף את תא הנוסעים. הצעד הראשון, אחרי שהזעיקה עזרה, היה לשלוף את הטלפון ולצלם סרטון ל"טיק-טוק".

"זה הגיע לפתע משום מקום והמנוע שלי נכבה", שחזרה קתרין. המים מילאו את מכוניתה במהירות והיא החלה להיסחף בזרם החזק. ברגע של תושייה הצליחה קתרין לחלץ עצמה מהרכב ולחייג לכוחות ההצלה, תוך כדי שהיא תיעדה כל הזמן את המתרחש.

כתבות נוספות בחדשות 13 >>

נדל"ן או זהב: היכן כדאי להשקיע את הכסף בזמן משבר הקורונה?

15 שנה אחרי: גלעד שרון מספר על קבלת ההחלטות שהובילו להתנתקות

מנהיג האופוזיציה ברוסיה פונה לבית חולים: "ייתכן שהורעל"

צעירה אמריקאית שנתקעה עם רכבה בשטפון תיעדה הכל בטיקטוק
צעירה אמריקאית שנתקעה עם רכבה בשטפון תיעדה הכל בטיקטוק | צילום: צילום מסך

"דיברתי בטלפון עם המוקדנית והחזקתי אותו מעל המים, ניסיתי לוודא שהטלפון שלי יישאר בסדר כדי שאוכל להמשיך ולדבר". כשיצאה מחוץ למכונית, הזרם החל לסחוף גם אותה. למרבה מזלה, היא הצליחה להיאחז בעץ, כך במשך שעה שלמה, עד שאותרה על ידי המחלצים שהגיעו אליה בסירה.

את הסרטונים הדרמטיים של מה שיכלו להיות רגעי חייה האחרונים, קתרין קי העלתה לחשבון ה"טיק-טוק" שלה. הם כמובן הפכו לוויראליים וזכו למיליוני צפיות, אבל קי טוענת שמטרת התיעוד הייתה אחרת לגמרי: "אני מקבלת תגובות מעורבות על זה. לא חשבתי על "טיק-טוק", אבל ניסיתי לצלם סרטונים: ראשית, בשביל חברת הביטוח ושנית, על מנת שאוכל להראות למשפחתי". כך או כך, אפשר לומר שהתיעוד בטיק-טוק לא ישכיח לעולם את הלילה המפחיד במכונית המוצפת.