"אני תהילה אחרת": האישה בעלת 52 הזהויות הפכה אם

תהילה אור, אישה הסובלת מהפרעת זהות דיסוציאטיבית ונחשפה לראשונה בתוכנית "פנים אמיתיות", הפכה לאחרונה לאם – למרות הביקורות והדעות הקדומות: "חושבת שיש לי כבר הכול"

זמן צפייה: 05:23
כשתהילה אור, אישה הסובלת מהפרעת זהות דיסוציאטיבית הגורמת לה להיות בעלת 52 זהויות, נחשפה לראשונה בתוכנית "פנים אמיתיות", היא הביעה את רצונה להפוך לאם ולהקים משפחה. "החלום שלי הוא שתהיה לי משפחה", אמרה ב-2017. "בית עם ילד, אולי גם אהבה". כעת, שנתיים לאחר מכן, היא ילדה לפני כמה שבועות את בנה הבכור. למרות הביקורות, היא מספרת כי מצבה הנפשי השתפר מאז צילומי התוכנית, וכי היא כבר לא סובלת מאובדנות כבעבר. "אני כבר לא חושבת על זה", סיפרה. "לאנשים יש שאלות, לי אין שאלות, אני בתשובה. זה קשה לגדל ככה ילד, אבל לא בלתי אפשרי. מי שחושב שלעד אני אשאר ככה, זה של אנשים אחרים. אני היום תהילה אחרת". לכתבות נוספות בחדשות 13: חבטות – ודריסות פרשים: כך נראית אלימות השוטרים בהפגנות חרדים אם הילד שספג התעללות בגן: "המטפלת קשרה אותו במשך 36 דקות" "קו אדום": תרעומת במשרד מבקר המדינה על מינוי המקורב לאנגלמן
תהילה אור
תהילה אור | צילום: חדשות 13
את בנה הבכור הביאה לעולם בעזרת תרומת זרע מחבר, אב חד הורי. "זה מישהו שאני בקשר פתוח איתו", אמרה. "הבן שלי יכיר אותו, הוא יראה אותו. אני אספר לו שיש כמה סוגים של משפחות, יש אימא ואימא, יש אבא ואבא ויש רק אמא, ויש תהילה. אני חושבת שיש לי הכול, אני לא מצליחה להגיד את זה".