העיצומים הושהו - הלימודים בתיכונים היום יתקיימו כסדרם
ארגון המורים הודיע כי בעקבות שיחה בין מנכ"ל משרד ראש הממשלה ליו"ר הארגון, תלמידי התיכון יגיעו לבתי הספר בשעה הרגילה. "רצינו לתת למשרד רה"מ הזדמנות ללמוד את הנושאים שעל הפרק"
ארגון המורים הודיע אמש (שלישי) כי החליט לבטל את העיצומים שתכנן, וכי הלימודים בתיכונים מחר יתקיימו כסדרם. זאת, לטענת הארגון, בעקבות שיחה שקיים היו"ר רן ארז עם מנכ"ל משרד ראש הממשלה.
"במהלך השיחה זומן ארז לפגישה במשרד רה"מ, שתתקיים בימים הקרובים, בנוגע לנושאים שעל הפרק", מסר ארגון המורים. "מתוך רצון לתת הזדמנות למשרד רה"מ ללמוד את הנושאים שעל הפרק, הודענו על השהיית העיצומים לעת עתה".
לכתבות נוספות בחדשות 13:
עדות ניר חפץ: אחורי הקלעים של פגישת נתניהו-אלוביץ' • בלעדי
נחשף מתקן לייצור טילים מדויקים בלבנון – בתמיכת איראן • צפו
"הבעיות לא נפתרו": ארגון המורים ישבית מחר התיכונים לשעתיים
![כיתה - ארכיון](https://media.reshet.tv/image/upload/v1555503765/GettyImages-498664399_rrmsds.webp)
מוקדם יותר, כזכור, ארגון המורים הודיע כי ישבית למשך שעתיים את הלימודים היום בבתי הספר התיכוניים ברחבי הארץ, וכי הלימודים יחלו בשעה 10:00. בעקבות ההודעה, מרכז השלטון המקומי, משרד האוצר ומשרד החינוך הגישו בקשה לבית הדין הארצי לענייני עבודה למניעת העיצומים.
יו"ר מרכז השלטון המקומי, חיים ביבס מסר בתגובה: "רן ארז מפר באופן בוטה את החלטת בית הדין שקבע כי אין בדבריו עילה מספקת להשבתה. כדי להציג הישגים, הוא מוכן לפגוע בתלמידים ולשבש את שנת הלימודים בכל מחיר. פנינו לבית הדין במטרה למנוע את הפגיעה והזלזול במערכת החינוך כולה. לא ייתכן שכולנו נהיה בני ערובה בידי יו"ר ארגון המורים".
מועצת התלמידים והנוער הארצית התנגדה אף היא לשביתה שתוכננה ומסרה כי "מאות אלפי תלמידים נמצאים כעת בחוסר ודאות לגבי הלימודים מחר - מגיע להם יחס ראוי יותר. במקום לרכוב על גב התלמידים, אנו קוראים לרן ארז לפעול למען תהליכי שיח חיוביים ומקדמים, שבהם נשמח לתמוך".