בשל הקורונה בארה"ב: ששון גבאי קטע את סבב ההופעות ושב לישראל

המגפה תפסה את השחקן הישראלי בשיא סיבוב ההופעות של המחזמר "ביקור התזמורת", ורצף המופעים נקטע. לאחר שעלה על הבמה מדי ערב, בחר לשוב ארצה עד שהכול יירגע. "לא יודע מתי יהיה ההמשך"

זמן צפייה: 03:18

כשהרחובות של ניו יורק התרוקנו מאדם וברודוויי הנוצצת השתתקה, השחקן הישראלי ששון גבאי מצא את עצמו שם עם אשתו דפנה, שניהם כמעט לבדם, בסנטרל פארק השומם. הוא סיפר כי "תמיד החופשות בניו יורק היו סוערות ושמחות, ופתאום היא אחרת, היא שפופה, היא מתונה".

גבאי שיחק מדי ערב, כבר ביותר מ-450 הצגות, במחזמר עטור השבחים וזוכה עשרה פרסי טוני, "ביקור התזמורת", שמבוסס על הסרט הישראלי בכיכובו. המחזמר עלה בתחילה בברודוויי וזכה להצלחה מסחררת וגבאי עשה את הטיסה הארוכה למרכז הבמה שם היישר מההצגה המצליחה "פולישוק" כאן בארץ בבית ליסין. אלא שלאחרונה הגיעו הידיעות על הקורונה שמשתקת את העולם וניו יורק הפכה למוקד התפרצות של המגפה.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

בדיקות מצומצמות והנחיות שגויות: כך ננטשו הקשישים בבתי האבות

בנט: להעביר הבדיקות לצה"ל; רה"מ: שידאג למשימות שעוד לא ביצע

בכירים במשרד הבריאות: מעוניינים להאריך את הסגר עד שבוע הבא

ביקור התזמורת
ביקור התזמורת | צילום: יונייטד קינג, יח''צ

"ביום שישי היינו אמורים להופיע בפיטסבורג ואמרו לנו שהסיבוב יופסק, ונצא להפסקה של שבוע. השבוע התארך לשלושה שבועות ועכשיו אני לא יודע מתי יהיה ההמשך", סיפר הכוכב. גבאי החליט שהמקום הכי טוב להיות בו כרגע הוא בישראל, בבית.

עם זאת, בארצות הברית נשאר בנו של השחקן, אדם, שגם הופיע איתו ב"ביקור התזמורת" וצפוי להגיע בקרוב לארץ. גבאי הוא שחקן שרגיל לעבוד ללא הפסקה ולסחוף את הקהל, ששיחק באינספור סדרות, הצגות וסרטים מצליחים, מקווה לשוב בהקדם לשגרה ולבמה.