לראשונה בהיסטוריה: נבחרת ישראל ברכיבת סוסים עלתה לאולימפיאדה

ארבעת הרוכבים הישראלים הגיעו למקום הראשון בתחרות קפיצות הראווה שנערכה במוסקבה, והעפילו למשחקים האולימפיים שיתקיימו בטוקיו בשנה הבאה. "זה חלום בשבילי, גאה במה שהשגנו"

זמן צפייה: 01:52
נבחרת ישראל בקפיצות ראווה ברכיבה על סוסים עלתה היום (ראשון) לראשונה בהיסטוריה לאולימיפאדה. זאת, לאחר שניצחה את נבחרת פולין על חודה של נקודה, בתחרות שהתקיימה במסוקבה. הנבחרת, שתתחרה כאמור במשחקים האולימפיים שיתקיימו בקיץ הבא בטוקיו, הוקמה רק לפני כשנה וחצי, וחברים בה חמישה עשר רוכבים ורוכבות. בתחרות, נדרשים המשתתפים לקפוץ מעל מכשולים בגבהים משתנים, כאשר הניקוד נקבע על ידי איכות הביצוע, תוך מגבלות זמן. לכתבות נוספות בחדשות 13: חיפה: שוטר בלבוש אזרחי ירה למוות בצעיר ממוצא אתיופי צניחה במספר הטיסות והקפאת פרויקטים: ההשלכות של סגירת שדה דב לפיד: "לא נתחבר עם אהוד ברק – הוא שייך לשמאל"
Whנבחרת ישראל בקפיצות ראווה על סוסים
נבחרת ישראל בקפיצות ראווה על סוסים | צילום: חדשות 13
דניאל בולמן, רוכב בנבחרת ישראל, סיפר כי "זה חלום בשבילי, קשה לי לתאר כמה אני גאה במה שהצלחנו להשיג היום". חברו לנבחרת, דן קרמר, אמר: "כל החבר'ה האלה פשוט נלחמו בזירה בצורה שלא תיאמן. הפולנים היו מאוד חזקים ונתנו פייט. זו פשוט הייתה חוויה להיות חלק מהדבר הזה".