בפעם ה-4: "רדיוהד" עלו על בימת פארק הירקון

הלהקה הבריטית עלתה להופיע בפארק הירקון, מול עשרות אלפי מעריצים, בהופעה שנועלת את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה. על החימום הופקד ההרכב הישראלי דודו טסה והכוויתים

זמן צפייה: 00:48

אל מול קהל של כ-40 אלף מעריצים להקת "רדיוהד" סגרה את הופעתה על בימת פארק הירקון. הופעתה הקודמת של הלהקה הבריטית בישראל התקיימה לפני 17 שנים - בשנת 2000.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לפייסבוק רשת

[brightcove_iframe video_id='radiohead_vtr2_n20170719_v1' autoplay='0' credit='' desc='' kid='' duration=''']

הופעתם בישראל נעלה את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלהם שמקדם את אלבומם האחרון "A Moon Shaped Pool". על החימום להופעתה של הלהקה הבריטית אחראי ההרכב הישראלי דודו טסה והכוויתים.

פארק הירקון, הערב
פארק הירקון, הערב

ההופעה בישראל עוררה התנגדויות בקרב פעילי BDS ואומנים רבים, כשבראשם רוג'ר ווטרס, שקראו לבטל את ההופעה ולהחרים את ישראל. טם יורק הגיב בחשבון הטוויטר שלו בתגובה כי: " לא תומך בנתניהו יותר מבדונלד טראמפ, והלהקה עדיין מופיעה בארה"ב. הופעה לא בהכרח מסמלת תמיכה בממשלה".

מהמשטרה נמסר כי בסיום המופע, בסביבות השעה 22:30, ייחסמו הרחובות הבאים לכניסת כלי רכב פרטיים, למעט רכבי חירום ותחבורה ציבורית: רוקח מבני אפרים-קק"ל ועד צומת אבן גבירול ובכיוון ההפוך. ברחוב שטרית לא תתאפשר כניסת כלי רכב מכיוון מבצע קדש. כלי הרכב יופנו מחניוני האתלטיקה לשטרית - מבצע קדש. כמו כן, לא תתאפשר פנייה לכיוון רוקח, איילון ייסגר לסירוגין ומומלץ לצאת דרך מחלף קק"ל.