נועה קולר מגיבה על הטענות נגד ארז דריגס: "שבורה וכואבת"

השחקנית פרסמה פוסט שבו תיארה את תחושותיה לאחר התחקיר שבו נחשפו עדויות לפיהן שותפה ליצירה הטריד מינית נשים. "לא הייתי מודעת להתנהגויות המטרידות, בעבר התוודה בפניי שהוא מכור למין"

זמן צפייה: 03:33

השחקנית נועה קולר הגיבה היום (שישי) על הטענות להטרדה מינית נגד שותפה ליצירה ארז דריגס וכתבה כי "אני שבורה וכואבת. ארז חבר ופרטנר שלי לעבודה וליצירה. לא הייתי מודעת להתנהגויות האינטימיות, המטרידות והמיניות שלו בשום רמה".

"מה שכן ידעתי, זה שלפני ארבע שנים, במהלך הכתיבה של 'חזרות', ארז כינס אותי לשיחה והתוודה בפני שהוא מכור למין בהחלמה", שיתפה קולר. "ניסיתי להבין לעומק מה זה אומר, והוא שיתף אותי בכך שהוא הולך לקבוצת תמיכה SAA, שיש לו פסיכיאטר, פסיכולוג ומלווה איתו הוא בקשר יומיומי".

השחקן ארז דריגס
השחקן ארז דריגס | צילום: דמוקרטTV

קולר טענה כי דריגס אמר לה שמעולם לא עשה מעשה פלילי או אלים, ולדבריה ביקש ממנה להכניס לסדרה דמות של מכור למין "כחלק מההחלמה וכדי לעורר שיח ציבורי בנושא".

"פגיעה מינית היא דבר קשה מאוד שאני מגנה בכל תוקף, הלב שלי כואב על הנפגעות", כתבה השחקנית. "ארז התנהג התנהגות פסולה ואלימה שלא הייתי מודעת אליה. הפרטים שנחשפו שברו אותי, זה לא ארז אני מכירה, ואני עדיין מתקשה לעכל. אני רוצה להאמין שאדם יכול לשנות את דרכיו, ויחד עם זאת אני לא יודעת אם יש ומהי הדרך להקל על הנפגעות".

כאמור, שלשום פורסם באתר "פוליטיקלי קוראת" תחקיר אודות דריגס, שהתפרסם לאחרונה בזכות הסדרה "חזרות" שכתב יחד עם קולר וכיכב בה לצדה. התחקיר העלה עדויות להתנהגות פוגענית לכאורה נגד כמה נשים, בין היתר התכתבויות מיניות מטרידות.

ערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירהערוץ רשת 13, כל תוכניות הטלוויזיה, החדשות והכתבות לצפייה ישירה

      app-store-buttongoogle-play-button

      © כל הזכויות שמורות לחברת רשת מדיה בע״מ