"תמשיכי לחיות בנו": מירית הררי הובאה למנוחות

מירית, שהלכה אתמול לעולמה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן, נטמנה בבית העלמין שבמושב בני ציון. בעלה דידי ספד לה: "תודה על החיים הנפלאים שהענקת לי"; בתה אבישג: "תמיד תהיי איתנו"

זמן צפייה: 04:43

מירית הררי, שהלכה אתמול לעולמה לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן, הובאה הבוקר (שני) למנוחות בבית העלמין שבמושב בני ציון. "אני לא מספיד אותך אהובתי, אני מנצל את המילים להגיד תודה", אמר בעלה דידי במסע הלווייה, "תודה על החיים הנפלאים שהענקת לי". הררי הייתה בת 52 במותה.

"תודה על שלוש בנות נפלאות ומלאות שמחת חיים שינקו ממך", הוסיף דידי. "תודה על טיולים כיפיים. את זאת שאמרת לי 'ואז אני אהיה כמו שמש לעולם, אהיה כמו ציפור נודדת במרחב'. כל כך אהבת את השיר הזה ובצדק. את עכשיו ציפור נודדת במרחב".

"אני לא נפרד ממך היום. אנחנו נפרדים רק מהגוף, אבל את תמשיכי לחיות בנו. מירית לכי, תהיי מלאך כמו שהיית בחייך. תפרשי כנפיים ותעופי במרחבים שאת כל כך אוהבת. מבטיח לך שאנחנו עוד ניפגש ונחזור להיות אחד. אני אוהב אותך".

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

אחרי שהורשעה בעבירות המס: ציפי רפאלי נכנסה לכלא נווה תרצה

ביהמ"ש החליט: מלכה לייפר הנאשמת בפדופיליה תוסגר לאוסטרליה

טקס פרסי האמי: שיט'ס קריק גרפה 7 פרסים; שירה האס לא זכתה

מירית הררי הובאה למנוחות
מירית הררי הובאה למנוחות | צילום: חדשות 13

 

View this post on Instagram

 

ואת תמיד תהיי לי שמש לעולם תהיי כמו ציפור נודדת במרחב... ?????

A post shared by דידי הררי (@didiharari) on

אחריו, ספדה גם אבישג הררי, בתה של מירית שנישאה לפני כמה שבועות בודדים. "אמא שלי, כמה פעמים דמיינתי את הרגע הזה בשנתיים האחרונות. ניסיתי להדחיק את המחשבה. תודה שהיית בשבילנו אימא במלוא מובן המילה, תודה שהיית אחות רביעית".

"זכינו בך מעבר למירית של כולם. אני מבטיחה לך שנרגיש אותך בשמש שכל כך היית, נרגיש אותך בגשם שכל כך אהבת, תמיד תהיי איתנו". לבקשתה של מירית, הזמר ישי ריבו שר את שירו "הלב שלי" במהלך מסע הלווייה.

 

View this post on Instagram

 

רק אני מול ים שלם ולב שבור ? 20.9.20 אמא שלי, לנצח תהיי שלי.

A post shared by Avishag Harari Katan (@shugih) on

מירית, כאמור, הלכה אתמול לעולמה כשהיא מוקפת בבני משפחתה. רק לפני כשבועיים היא קיבלה את פרס אות הנשיא להתנדבות, בעקבות פועלה כיו"ר הוועד המנהל של ארגון סח"י - סיירת חסד ייחודית, שפועלת להוציא נוער ממעגל העוני והעבריינות.

בשיחה עם נשיא המדינה ראובן ריבלין, בחרה הררי במילות פרידה ואמרה כי "אני רוצה להודות, זה רגע כל כך משמעותי וחשוב. אני בסוף דרכי, ובשבילי לקבל את הפרס הזה עכשיו, זה לצאת לדרך עם ברכה עצומה".

הררי התחברה לארגון כבר לפני עשור, אז נקשרה לחברי הארגון ולעשייה בו. "סח"י זה הסטרטאפ של היקום", אמרה. "אין דבר יותר גדול מהנתינה - הפרס הוא אבן דרך בשבילנו - בשביל הארגון, הילדים והפועלים בדבר". ריבלין השיב לה: "את דוגמא ומופת לחברה הישראלית".

מירית הררי
מירית הררי | צילום: באדיבות המשפחה

לפני כחודש השתתפה הררי בחתונת בתה, אבישג. החתונה נדחתה פעמיים בגלל התפשטות מגפת הקורונה, אך האירוע הוקדם בעקבות מצבה של האם שהלך והדרדר. הררי ליוותה את בתה לחופה ובזמן הטקס ישבה על כיסא מתחת לחופה.

[brightcove_iframe video_id='the-main-edition-articles-part-1308202232' autoplay='0' credit='' desc='בזמן שהיא נלחמת בסרטן: מירית הררי ליוותה את בתה לחופה' kid='1_w6sr8bvi' duration='185'']