ממלא קניונים ואולמות: "מני ממטרה" כובש את ילדי ישראל

מני צוקרל עבד אחרי הצבא בצוותי בידור במלונות, והופיע בימי הולדת במשך יותר מעשר שנים. כיום הוא לא יכול להסתובב ברחוב מבלי שילדים יקפצו עליו. "תמיד ייחלתי לזה"

זמן צפייה: 10:35

מני צוקרל, הלא הוא כוכב הילדים "מני ממטרה", ממלא בימים אלה קניונים מנהריה עד אילת. כילד הוא תמיד היה המצחיקן של הכיתה, אבל לא חשב לעשות מזה קריירה. הוא למד הנדסת תעשייה וניהול, והתגייס לצבא בכלל כעתודאי. אחרי הצבא עבד בצוותי בידור במלונות, ועשה ימי הולדת במשך יותר מעשר שנים, אך הפריצה הגדולה לא הגיעה.

החלום של מני היה שילדים ירדפו אחריו בקניון. "כל הדבר הזה זה משהו שייחלתי לו", סיפר מני. "גם כשנכנסתי לקניון כשלא הייתי מפורסם, דמיינתי איך זה יקרה כשאהיה מוכר ויבואו להצטלם איתי, או שיבואו לדבר איתי ויגידו לי 'ואיי מני'. אני חושב שזה חלום של כל אמן ילדים להופיע בקניונים. זו הבמה שלנו, משם אנחנו בעצם מגיעים להפקות חנוכה ולהצגות".

מני ממטרה בהופעה
מני ממטרה בהופעה | צילום: חדשות 13

המקפצה הגיעה לפני שלוש שנים כשהוא הוזמן להופיע ביום ההולדת של הבן של יובל המבולבל. כוכב הילדים הוותיק התלהב ממנו ולקח אותו תחת חסותו. הוא הפך למנהל האומנותי שלו ומאז כל קליפ שמני מעלה ליוטיוב מגיע תוך זמן קצר למילוני צפיות.

היום, מני ממטרה הוא מותג, שמוכר כמעט בכל בית בישראל המגדל ילדים קטנים. לאחרונה הוא החל להשתתף בהופעות חנוכה ובחודש הבא תעלה גם הצגה שלו באולמות שונים ברחבי הארץ.

מני ממטרה בהופעה
מני ממטרה בהופעה | צילום: חדשות 13