מחר: קים קרדשיאן בריאיון על טראמפ, קנייה והביקור הבא בישראל

בריאיון מיוחד לחדשות 13 סיפרה על הקמפיין למותג "קרולינה למקה": "בר רפאלי הראתה לי את הפרסומת. אוטומטית חשבנו שאנחנו צריכות לעשות משהו יחד" • מחר ב-"שישי"

זמן צפייה: 04:08

הדוגמנית ואושיית הרשת קים קרדשיאן, שביטלה לאחרונה ביקור מתוכנן בישראל בעקבות המתיחות בדרום, בריאיון מיוחד לחדשות 13. בריאיון דיברה קרדשיאן על הידידות שלה עם הנשיא טראמפ ועל שאיפותיו של בעלה הראפר קניה ווסט, לרוץ לנשיאות, ועל הקמפיין למותג משקפי השמש "קרולינה למקה" - בו היא מככבת לצד בר רפאלי. "אני פוגשת אותה בלוס אנג'לס ובניו יורק ואנחנו תמיד מבלות, כך שתמיד הדבקנו פערים ושוחחנו על הפרויקטים שעליהם אנחנו עובדות, על התינוקות שלנו, על המשפחות שלנו והיא סיפרה לי על הפרסומת לליין שלה ב-'קרולינה למקה' ואהבתי אותה", סיפרה. "חשבתי שהיא בוצעה היטב. אוטומטית חשבנו שאנחנו צריכות לעשות משהו יחד".

קים קרדשיאן בקמפיין לקרולינה למקה
קים קרדשיאן בקמפיין לקרולינה למקה | צילום: החדשות 13

לפני כמה שנים ביקרו קים ובעלה בישראל וכעת יש להם עסקים בישראל. לדברי קים הם מתכננים נסיעה נוספת בקרוב לארץ: "תכננו נסיעה בעבר וכל הלוגיסטיקה הסתבכה. אנחנו מארגנים מחדש את הנסיעה. אשמח להגיע לישראל".

בריאיון חשפה את אהבתה למיזמי הייטק ישראליים ולאוכל ישראלי: "האוכל הטוב ביותר. בנסיעה הזאת, כשאני מתכננת להגיע, בחרנו כבר את כל המסעדות והכול כבר מוכן. יש לי חברים שגרים בישראל, בר ואחרים, הם תמיד אומרים לי דברים טובים ביותר על כולם בישראל".

הריאיון המלא עם קים קרדשיאן ישודר בתוכנית "שישי" עם אילה חסון, ביום שישי בשעה 20:00 בערב