"מזל שיש לנו אחד את השנייה": יובל סגל וקרן מור בהצגה חדשה

השניים, שכבר שנים משחקים יחד בסדרות ובפרסומות, עולים בתיאטרון הקאמרי עם המחזה "אלוהי הקטל". קרן מודה שהיא עדיין מתרגשת: "ישבתי לפני החזרה ותהיתי למה אני עושה את זה לעצמי? זה קשה"

זמן צפייה: 03:01
קרן מור ויובל סגל מכירים היטב את הניואנסים זו של זה. השחקנים, שבעיני הציבור הם כבר זוג לכל דבר, משתפים פעולה על במת תיאטרון הקאמרי בהצגה חדשה. השותפות שלהם החלה לפני יותר מ-15 שנים - אולם הכימיה ביניהם, הם מספרים, לא נוצרה ברגע. "זו זוגיות שנבנתה לאט לאט", הודה סגל. אחרי שנים על מסך הטלוויזיה, הזוגיות שלהם עברה גם לתיאטרון וכעת הם משתפים פעולה בהצגה נוספת. "אלוהי הקטל" זהו שמו של המחזה החדש שהם מעלים יחד עם אוהד שחר ואולה שור-סלקטר, מחזה צרפתי במקור, שכתבה יסמינה רזה וכבר עובד לסרט. המחזה עוסק בזוג הורים שמארחים זוג הורים אחר כדי לדון בריב שהיה בין הילדים שלהם. לכתבות נוספות בחדשות 13 >>  טראמפ: "אנחנו קרובים מאוד למציאת חיסון נגד נגיף הקורונה" הטייס שהפך לנשיא מצרים – ונשלח לכלא: חוסני מובארכ מת בגיל 91 "שקט כאן מאוד": ההשלכות של נגיף הקורונה על הפסטיבלים בוונציה
קרן מור ויובל סגל
קרן מור ויובל סגל | צילום: חדשות 13
"יש פה מחנות שלמים - זוג מול זוג, נשים מול גברים", הסבירה שור-סלקטר, ואילו השחקן שחר הוסיף כי "כל אחד מוצא את עצמו בודד מול האחרים, מול העולם, מול עצמו". קרן מור, שמוכרת בין היתר גם מהחמישיה הקאמרית ושיחקה פעמים רבות על הבמות הגדולות ובסדרות, מודה שגם היום לפני פרמיירה יש לה פרפרים בבטן. "ישבתי לפני החזרה ואמרתי 'למה אני עושה את זה לעצמי?'", סיפרה, "זה נורא נורא קשה". ברגעים הכי מלחיצים והכי מרגשים, יובל וקרן מספרים שהחברות ביניהם לאורך השנים הפכה לעוגן. סגל סיפר כי רק השבוע הוא אמר לאשתו "איזה מזל שיש לי את קרן בחיים". "אותו דבר, באמת", הצטרפה מור, "יעידו חבריי האחרים".