המקפצה של ביונסה לצמרת: האם ה"דסטיניז צ'יילד" בדרך לאיחוד?

ה"סאן" הבריטי דיווח על מגעים בין חברות ההרכב לגבי סיבוב הופעות בארצות הברית ובאירופה. הלהקה זכתה להצלחה רבה בתחילת העשור שעבר, ומוכרת בזכות להיטים כמו "Bootylicious" ו-"Survivor"

זמן צפייה: 01:46
בשנת 2001, בשיא ההצלחה של ה"דסטיניז ציילד", עדיין לא היה ברור לאיש שהלהקה תהווה מקפצה לקריירה המטאורית של ביונסה. ועדיין, למרות שרק אחת מחברות הלהקה "שרדה" את פירוקה הסופי בשנת 2005 והפכה לכוכבת בקנה מידה עולמי, שלל הלהיטים שנותרו מאחור - עושים למעריצים חשק עז לאיחוד. ביונסה נואלס, קלי רולנד ומישל ויליאמס נוהגות להופיע יחד באירועים מיוחדים, כמו למשל ב"סופרבול" בשנת 2013, אבל אתמול (שני) דיווח ה"סאן" הבריטי, על מגעים בין שלושתן - לא רק לאיחוד חד פעמי, אלא לסיבוב הופעות שלם בארצות הברית ובאירופה, בדומה ל"ספייס גירלז" שהתאחדו השנה. לכתבות נוספות בחדשות 13:  סמוטריץ': "רוצים מדינת הלכה"; ליברמן: "תקום ממשלה בלעדיך" מפגינים בתשלום: כך מפעילים בישראל ביתנו תיכוניסטים כניצבים מבחן הסקוץ': כמה חיידקים יש על ספוגית הניקיון במטבח הביתי?
הדסטיניז צ'יילד
הדסטיניז צ'יילד | צילום: החדשות 13
לאחר ההופעה של ג'ניפר לופז בפארק הירקון בשבוע שעבר, לקהל הישראלי נפתח התיאבון. אמנם ביונסה לא צפויה להגיע לישראל בקרוב, אבל מעריצי ומעריצות ה"דסטיניז צ'יילד" בארץ, יוכלו אולי לראות אותה מרחק לא רב מכאן באחת מהבירות האירופיות, וליהנות משירים כמו "Bootylicious" ,"Say my name" ו-"Survivor".