החל מיוני: חברת סלקום TV תשדר HBO

סלקום הודיעה כי החל מחודש יוני ייהנו לקוחותיה משידורי התכנים של הערוץ האמריקני HBO המציג סדרות פופולריות כמו "משחקי הכס" "ווסטוורלד" ועוד

יספקו את תכני HBO. סלקום
יספקו את תכני HBO. סלקום | צילום: רויטרס

חברת "סלקום " הודיעה היום (רביעי) כי החל מחודש יוני הקרוב ייהנו לקוחותיה בשירותי הטלוויזיה מתכני הערוץ האמריקני HBO ללא תוספת תשלום. מדובר בהגברת התחרות על הצופה הישראלי לאחר שבמהלך שנת 2016 החלה גם חברת "הוט" בשידורי תכני הערוץ אחרי ש-yes הציעה את סדרות הערוץ במשך שנים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

התכנים החדשים יהיו זמינים ללקוחות השירות "סלקום TV" שמספקת ללקוחותיה חבילת טלוויזיה בסיסית במחיר של 99 שקלים בלבד. על פי דוחות החברה, כ-122 אלף מנויים נרשמו לשירותי הטלוויזיה של סלקום.

מסלקום נמסר היום כי העסקה החדשה כוללת את הקטלוג המלא של HBO, המכיל את תכני הספרייה של המותג, וביניהם "הפקות התעודה היוקרתיות של HBO, הסרטים והמיני-סדרות שהפיקה וכמובן גם את סדרות הדגל שלה: 'ליל המקרה', 'שקרים קטנים גדולים', 'אוז', 'הסופרנוס', 'עמוק באדמה', 'אימפריית הפשע', 'הסמויה' ועוד".

"אנו שמחים להשיק את כל מגוון התכנים מבית התוכן המוביל HBO", אמר יניב גרינוולד, סמנכ"ל הטלוויזיה של סלקום. "סלקום תמשיך להביא את התכנים הטובים בעולם ולשמר את המחיר הנמוך ביותר בשיטת הכול כלול וללא תוספת מחיר".