מכבי ת"א הודיעה לכדורגלנים אצילי ומיכה על סיום דרכם במועדון

לאחר שנחשף בחדשות 13 כי השניים קיימו יחסי מין עם קטינות, קבוצת הכדורגל הודיעה להם כי הם אינם רצויים בעונה הבאה. סוכנם של הכדורגלנים: "מנסים לחשב מסלול מחדש"

זמן צפייה: 01:39

פרשת הכדורגלנים והקטינות שנחשפה בחדשות 13: רונן קצב, הסוכן של השחקנים עומר אצילי ודור מיכה, סיפר כי מועדון הכדורגל מכבי תל אביב הודיע לשניים כי הם ישוחררו וסיימו את דרכם בקבוצה.

"השחקנים התאכזבו והצטערו על ההחלטה החד צדדית שהמועדון בחר לקחת, אבל עושה רושם שההחלטה היא נחרצת וסופית", אמר קצב. "בימים אלה אנו מנסים לחשב מסלול מחדש ובמקביל להגיע להסדר כספי הוגן מול המועדון על מנת לצאת לדרך חדשה בהקדם האפשרי. אנו לא מתכוננים לנהל שיח בעניין וכשיהיה משהו נוסף להודיע נצא בהודעה מסודרת".

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

הקורונה במלונות באילת: 33 מקרים בעשרה ימים – ב-13 בתי מלון

בית המשפט הורה ליאיר נתניהו להסיר את הציוץ נגד מארגני המחאה

שינוי במדיניות הבידוד: תקופת ההחלמה תיספר מיום לקיחת הדגימה

דור מיכה ועומר אצילי
דור מיכה ועומר אצילי | צילום: shutterstock

בשבוע שעבר החזירה הפרקליטות את התיק למשטרה, לצורך השלמות חקירה. זאת, כשלושה שבועות לאחר שקיבלה אותו לידיה. עומר אצילי ודור מיכה, שחקני מכבי תל אביב שקיימו יחסי מין עם נערות בנות 15, צפויים להיחקר שוב.

ממשפחתה של אחת הנערות נמסר בתגובה להחלטה: "ידענו כי הפרסומים המגמתיים, כמו גם החגיגה בדבר סגירת התיק, היו מוקדמים מדי ונטולי בסיס. אנו יודעים את האמת והיא שהחשודים עברו עבירות חמורות, ואנו סמוכים ובטוחים כי הפרקליטות הורתה על השלמות חקירה על מנת שיועמדו לדין. נזכיר כי החשודים הודו במעשים עצמם אך טענו כי לא היו מודעים לגיל הצעיר של הנערות. כל מי שיראה את הנערות הקטינות יבין כי לא ניתן היה לטעות בגילן הצעיר".