טרגדיה בצפון: חשד שרצח את אשתו, ילדיו ובן השכן

גבר נעצר בחשד שדקר למוות את רעייתו, שניים מבניו בני שנה ושנתיים ואת בנם של השכנים בן ה-11 במושבה מגדל ליד טבריה

האם ושני בניה שנרצחו
האם ושני בניה שנרצחו

הותרו לפרסום שמות האם וילדיה שנרצחו במגדל: דור סלע ושני בניה, בנימין בן 8 חודשים ויוסף בן שנה. באירוע נרצח גם בנם של שכני המשפחה – ילד בן 11.

הרצח המזוויע התרחש סמוך לשעה 14:30 כששכנים דיווחו למד"א ולמשטרה על בן ה-10 שמסתובב פצוע ברחובות. כשנכנסו לבית ממנו נמלט הילד גילו את האם כשהיא ללא רוח חיים ולאחר מכן את שני בניה התינוקות ואת בן ה-11. צוותי מד"א שהגיעו למקום נאלצו לקבוע את מותם של הארבעה במקום.

כוחות המשטרה שהגיעו לזירה פתחו במצוד אחר בעלה של האישה החשוד ברצח. לאחר סריקות שנמשכו מספר דקות הוא נעצר לאחר שאותר במטע סמוך למושבה.

בית המשפחה במגדל
בית המשפחה במגדל

חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום העניקו לבן ה-10 שנמלט טיפול ראשוני בזירה, ופינו אותו במסוק להמשך טיפול בבית החולים רמב"ם בחיפה. על פי דיווחים, הילד נאבק ברוצח ונמלט מהמקום דרך החלון. נסיבות המקרה עדיין נבדקות.

הבן של השכנים נרצח
הבן של השכנים נרצח

"כשהגענו למקום המראה היה מזעזע", סיפרו פרמדיקים של מגן דוד אדום דודו פחימה ונדין ג'ובראן. "אישה ושלושה ילדים היו מחוסרי הכרה, ללא נשימה וללא דופק עם סימני אלימות בגופם. לצערנו הם היו ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותם במקום".

"ילד כבן 10 שהיה מחוץ לבית היה בהכרה וסבל גם הוא מחבלות וסימני אלימות בכל חלקי גופו", הוסיפו הפרמדיקים. "הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים כשמצבו מוגדר קשה ויציב".