האב מהוד השרון שחשוד ברצח בתו שוחרר מביה"ח והועבר לחקירה

בן ה-33, שעל פי החשד דקר למוות את בתו התינוקת ופצע קשה את אשתו ואת בתם הפעוטה, שוחרר לחקירה. חל שיפור במצבה של האם המאושפזת בביה"ח בילינסון, ומצבה מוגדר קשה אך יציב

זמן צפייה: 10:10
האב מהוד השרון, שעל פי החשד דקר למוות את בתו בת השנה, פצע קשה את אשתו ואת בתם בת השלוש וניסה להתאבד, שוחרר היום (שבת) מבית החולים והועבר לחקירה במשטרה. בתוך כך, מבית החולים בילינסון נמסר כי חל שיפור במצב האם בת ה-36. היא לא מונשמת, נמצאת בטיפול נמרץ ומצבה מוגדר קשה אך יציב. לכתבות נוספות בנושא >> חשד: אב דקר את אשתו וילדיו בהוד השרון – וניסה להתאבד הרצח בהוד השרון: "מדובר במשפחה ותיקה ואהובה, זה הלם לכולם" משפחתה של האם מהוד השרון: "לא מסתדר שדבר כזה יכול לקרות"
אירוע דקירה בהוד השרון
''הלם לכולם''. זירת אירוע דקירה בהוד השרון | צילום: חדשות 13
על פי החשד, אבי המשפחה בן ה-33 דקר את שלוש בנות משפחתו ולאחר מכן ניסה להתאבד. מצבו קל. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע. המשפחה אינה מוכרת לרווחה, אך אחת השכנות אמרה לחדשות 13 כי היחסים בין בני הזוג לא היו טובים. צוות מד"א שהגיע למקום, לאחר שקרובת משפחה דיווחה על האירוע, ביצע פעולות החייאה בתינוקת, שהייתה מחוסרת הכרה, ופינה אותה ואת אחותה לבית החולים מאיר. האם פונתה לבית החולים בילינסון.
אירוע דקירה בהוד השרון
אירוע דקירה בהוד השרון | צילום: חדשות 13
חובש מד"א, עידו שיף, סיפר: "הגענו למקום בכוחות גדולים יחד עם המשטרה. בחצר הבית שכבה האישה כשהיא בהכרה וסובלת מפציעות בגופה. פרמדיק מד"א החל בטיפול מציל חיים שכלל חבישות ועצירת דימומים ואני המשכתי לתוך הדירה, הביאו אליי ילדה בת 3 שהייתה בהכרה, ביצעתי בדיקה ראשונית והענקנו טיפול ראשוני שכלל עצירת דימום מסכן חיים". "באחד החדרים בבית ראיתי את הפעוטה שהייתה מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה ויחד עם צוות הניידת טיפול נמרץ ביצענו בה פעולות החייאה והיא פונתה ראשון במצב קריטי לבית החולים מאיר הסמוך", הוסיף חובש מד"א. "דקות בודדות לאחר מכן האישה והילדה שנפצעו קשה פונו גם כן לבתי החולים כשמצבם יציב והגבר פונה במצב קל".