חשד לרצח בכרמיאל: אישה נמצאה בדירתה ללא רוח חיים

צוות מגן דוד אדום הוזעק לדירה ברחוב הגליל שבעיר, מצא את בת ה-33 ללא רוח חיים כשעל גופה סימני דקירה, ונאלץ לקבוע את מותה. המשטרה עיכבה חשודה לחקירה ששהתה עמה בדירה

זמן צפייה: 00:19

חשד לרצח: אישה בת 33 נמצאה הבוקר (רביעי) בביתה ברחוב הגליל שבכרמיאל ללא רוח חיים כשעל גופתה סימני דקירה. צוות מגן דוד אדום הוזעק לדירה, ונאלץ לקבוע את מותה במקום. המשטרה עיכבה לחקירה חשודה כבת 30 ששהתה עם הקורבן בדירה. מעצרה הוארך הערב עד ליום חמישי בשבוע הבא.

החשודה ברצח בכרמיאל
החשודה ברצח בכרמיאל | צילום: חדשות 13

פרמדיק מד"א אדי קחני סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו אשה כבת 32 מחוסרת הכרה, עם פצעי דקירה, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות ולצענו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

שוטרים בזירת רצח האישה בכרמיאל | צילום: דוברות המשטרה

עו"ד עלאא עתאמנה, שמייצג את החשודה ברצח מטעם הסניגוריה הציבורית, התייחס למעצרה ואמר: "מדובר בצעירה ללא עבר פלילי, שנמצאת במצב נפשי קשה כתוצאה מהאירוע הטרגי. כמובן שלא הייתה לה כל כוונה לפגוע בחברתה. היא משתפת פעולה באופן מלא עם החוקרים ומסרה גרסה להשתלשלות האירועים שהובילה לתוצאה הטראגית".
מעצרה הוארך עד ליום 23.1.

אמש נקבע מותה של שאדיה אבו סריחאן בת ה-33, אם לשלוש בנות ולתינוק בן חצי שנה מהכפר ביר אל-משאש שבפזורה הבדואית, סמוך לנבטים. היא פונתה לבית החולים סורוקה בבאר שבע במצב קריטי תוך פעולות החייאה, לאחר שבעלה הזעיק את מד"א, וטען "חנקו את אשתי". על גופתה נמצאו סימני אלימות.

המשטרה פתחה בחקירה ועצרה ארבעה חשודים במעשה, בני משפחתו של הבעל. בשעות הערב נעצר חשוד חמישי במעורבות במקרה. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר באישה שלישית של אותו גבר, אבל ברישומים לא מופיעה כנשואה.

זירת הרצח בפזורה הבדואית
זירת הרצח בפזורה הבדואית | צילום: דוברות המשטרה

חובש רפואת חירום במד"א, עלה עבד אל-כאלק, סיפר כי "כשהגעתי לבית חברתי לכוחות המשטרה שביצעו בהדרכה טלפונית של חובש ממוקד מד"א פעולות החייאה בסיסיות באישה. המשכתי את הטיפול שלהם, ביצעתי בדיקות רפואיות, היא הייתה מחוסרת הכרה ללא דופק וללא נשימה ויחד עם צוות הניידת לטיפול נמרץ ביצענו פעולות החייאה מתקדמות שכללו תרופות, הנשמות ועיסויים והיא פונתה במצב קריטי לבית החולים, שם נקבע מותה".