הותר לפרסום: 9 נערים חשודים באונס בת 14 באזור המרכז

צוות חקירה מיוחד עצר בסוף חודש נובמבר קטינים בגילי 16-15, בחשד שביצעו עבירות מין בנערה. מעצר החשודים הוארך מעת לעת, ובדיון האחרון שחרר אותם בית המשפט למעצר בית. חקירת האירוע נמשכת

אזיקים (אילוסטרציה)
אזיקים (אילוסטרציה) | צילום: רויטרס

הותר לפרסום: צוות חקירה מיוחד עצר תשעה קטינים בגילי 16-15 בחודש שעבר בחשד לאונס נערה בת 14 באזור המרכז. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת על ידי בית המשפט ובדיון האחרון בעניינם שוחררו החשודים למעצר בית ממושך. החקירה נמשכת.

כזכור, לפני כחודשיים הגישו הורי נערה, תלמידת כיתה ח' בבית ספר בדרום, תלונה במשטרה בטענה שארבעה נערים, תלמידי כיתות י"א-י"ב, אנסו אותה במשך עשרה ימים במקלט בבית הספר בזמן שעות הלימודים. המשטרה עצרה נער בן 16 החשוד במעשה. השניים התעמתו במשטרה - שם הכחיש החשוד את מעשיו, ולאחר מכן נלקחה הנערה למקלט בית הספר, בו ביצעה שחזור של האונס.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

פרצת אבטחה בוואטסאפ: "לינק זדוני הביא לקריסת האפליקציה"

זדורוב מתנגד לבקשת הפרקליטות לקבל את התיק הרפואי של א"ק

היועמ"ש: מינוי אורלי בן ארי חורג באופן קיצוני ממתחם הסבירות

המקלט שבו על פי החשד בוצע האונס
המקלט שבו על פי החשד בוצע האונס | צילום: חדשות 13

לפני כחודש זומן חשוד לחקירה, למרות שהתיק הועבר לפרקליטות. עורך דינה של הנערה, ניר יסלביץ', אמר כי "לא נאפשר גדיעת החקירה ומיצוי כל ההליכים - דמה אינו הפקר". הוריה של הנערה סיפרו לחדשות 13 כי "הילדה שבורה. היא מסוגרת, לא מדברת בכלל, כל היום בחדר".

אם הילדה אמרה כי עוד לפני שבתה התוודתה על המקרה, היא חשדה כי דבר מה עובר עליה. "שמנו לב שמשהו לא בסדר ולכן פנינו לבית הספר - למנהל, ליועצת ולפסיכולוגית, והם הבטיחו שהכול בסדר. גם אמרתי להם ש'אם יקרה משהו לילדה - אתם אשמים'".

עוד הוסיפה האם כי "תפסו אותה ארבעה גברים, קשרו אותה, סתמו לה את הפה עם סלוטייפ, הרביצו לה. מה אתם מחכים, שהילדה תתאבד? כל הבית הרוס בגלל זה". האם פנתה להורים ואמרה: "תתעוררו, יש לכם בנות – אל תשלחו אותן לבית הספר, גם זה לא בטוח היום. אף אחד לא יבין את הכאב של אמא על ילדה בת 13".

כאשר הגיעו ההורים לבית הספר ביום שישי לשחזור המקרה, זעקה האם: "קשרו אותה לשולחן, והם באו אחד אחרי השני. תעצרו את הילדים האלה, אם לא אני ארצח אותם".