הוארך מעצר החשוד בסחיטת הכדורגלנים: מכחיש קשר לאירוע

המשטרה האריכה ב-5 ימים את מעצרו של תומר משעלי, בעל עבר פלילי, שחשוד שהציע למעורבים בפרשה להשפיע על עדות אחת הקטינות עבור כסף. שתי הקטינות נתנו עדות חוזרת - במשך יותר מ-9 שעות

זמן צפייה: 01:15

פרשת הכדורגלנים והקטינות: המשטרה האריכה היום (רביעי) את מעצרו של תומר משעלי, בן 37 מרמת גן, שחשוד בסחיטת אחד השחקנים החשודים בעבירות מין בנערות בנות 15. בחקירתו משעלי טען כי אינו מכיר בכלל את המעורבים, והכחיש קשר לאירוע.

על פי החשד, משעלי, בעל עבר פלילי, התקשר לאחד השחקנים ממכבי ת"א והציע לו להשפיע על עדות אחת הקטינות תמורת כסף.

לכתבות נוספות בנושא >> 

פרשת הכדורגלנים והקטינות: המשטרה עצרה חשוד בסחיטת השחקנים

פרשת הכדורגלנים והקטינות: הנערות זומנו למסור עדות נוספת

"התנהגו כמו ציידים": עדות הנערה מפרשת הכדורגלנים

אזיקים
אזיקים | צילום: דוברות המשטרה

היום, שתי הנערות זומנו לתת עדות חוזרת במשטרה, שנמשכה יותר מתשע שעות. המשטרה בודקת אם ההסבר לסתירות בעדותן נעוץ בבעיות זיכרון, או בניסיון הסתרה.

כזכור, ביום רביעי המשטרה זימנה את הנערות בנות ה-15 למסור עדות נוספות על האירוע שבו שחקני מכבי תל אביב קיימו איתן יחסי מין, ונחשף בחדשות 13. זאת, לאחר שנמצאו סתירות בעדויות של המעורבים בפרשה באשר לגיל, השתלשלות האירועים וגם לסוגיית האלכוהול.

אמש נחשפה לראשונה בחדשות 13 גרסתה של אחת משתי הנערות כפי שהעידה במשטרה. "הכול התחיל במסיבת יום ההולדת בתחילת חודש מאי", סיפרה הנערה. "באנו למסיבה כשההורים של המזמין היו בבית. זה מבחינתנו היה דבר תמים, עוד יום הולדת". הנערה הוסיפה כי באותו הערב היא וחברתה כלל לא דיברו עם הכדורגלנים, אולם "בדיעבד, הבנו שהם התנהגו כמו ציידים".