פרשת הכדורגלנים: "לא זייפתי תעודת זהות - זה היה בשביל מסיבה"

פרסום ראשון: אחת הנערות העלתה סרטון לאינסטגרם, שבו הגיבה, בין היתר, לטענות כלפיה כי זייפה תעודת זהות. רבים מהגולשים קיללו את הנערה, אך חלקם תמך בה

זמן צפייה: 01:54

פרסום ראשון: אחת הקטינות מפרשת הכדורגלנים העלתה אתמול (רביעי) סרטון לייב באינסטגרם, שבו היא דיברה על הפרשה יחד עם אדם נוסף, ומאות צופים הגיבו לה.

בין היתר, הגיבה הנערה על שאלת אחד הגולשים מדוע זייפה תעודת זהות, ואמרה: "לא זייפיתי, זה היה בשביל מסיבה, זה לא היה להם". רבים מהגולשים קיללו את הנערה, אך חלקם תמך בה.

לעוד כתבות בנושא:

הוריה של אחת הנערות מפרשת הכדורגלנים: "יותר גרוע מאונס"

פרשת הכדורגלנים והקטינות: החקירה צפויה להסתיים השבוע

פרשת הכדורגלנים והקטינות: שחקני מכבי תל אביב נחקרו שוב

אחת הנערות שקיימה יחסי מין עם כדורגלני מכבי תל אביב בלייב באינסטגרם
אחת הנערות שקיימה יחסי מין עם כדורגלני מכבי תל אביב בלייב באינסטגרם

ביום שני, כזכור, הורי אחת הנערות שמעורבות בפרשה, שבה כידוע שני שחקני מכבי תל אביב חשודים כי קיימו יחסי מין עם בנות 15, סיפרה בריאיון לחדשות 13 כי "ילדה בת 15 לא יודעת להפעיל שיקול דעת. היא לא מבינה את הסיטואציה, היא לא יודעת למה היא נכנסת. מה שעובר לבחור בן 28 זה לא מה שעובר בראש של ילדה בת 15 - אין פה בכלל שוויון כוחות".

"זה יכול לקרות לכל אחת בכל בית. זו יכולה להיות האחות הקטנה שלכם, שידעו - זה יכול לקרות לכל אחת", המשיכה האם. "אנשים בעמדת כוח מנצלים את זה. הזוי מבחינתי שבכלל רומזים לזה שהן אשמות. להגיד משפטים כמו 'ילדות בנות 15 מטרידות', לא הייתה כאן שום הטרדה, להפך - הם הטרידו אותן, הם פנו אליהן".

מתחם האימונים של מכבי תל אביב בקריית שלום
מתחם האימונים של מכבי תל אביב בקריית שלום | צילום: חדשות 13

"אני שואלת איפה הייתי באותו לילה, אני לא הכנתי אותה לכל תרחיש, לא הכנתי אותה לתרחיש שבו גברים עם מעמד וכסף ינצלו אותה". לדברי האם, המשפט הכי קשה שבתה אמרה לה היה "אף ילדה בגילי לא מתכננת לעבור תוך חצי שעה מיד ליד".

"אני לא רואה מה ההבדל בין זה לבין אונס. זה אפילו גרוע מאונס", טען האב. "אונס זה בכוח, בחטיפה וזורקים אותך. פה לוקחים אותך ומסובבים אותך ומשקים אותך ומטעים אותך ומתנפלים עליך - זה היה מארב, זה היה ציד, זה היה ניצול של תמימות של ילדות. אי אפשר להתחיל להגיד על הבנות האלה שום דבר כי הן התנהגו כמו כל נערה בת 15".

לטענת ההורים, הציד כהגדרתם התחיל באינסטגרם ונמשך בתוך הדירה. שם, הם מספרים, השחקנים תכננו הכול. את האוכל, האלכוהול והמשחק המקדים. "הזמינו להן לאכול ואחרי האוכל שיחקו משחק. משחק שתייה – אלכוהול", סיפר האב. "כשזה שיעמם אותם הם עברו לשלב הבא - להתפשט. ברגע שביקשו מהן להתפשט זה לא הרגיש לה בנוח, היא הרגישה שזה לא בסדר, היא אמרה שהיא לא רוצה והופעל שם לחץ".