חשד לרצח: אישה בת 27 נורתה למוות ברהט

צוות מגן דוד אדום ביצע פעולות החייאה בחנין אלעביד שנורתה הערב בעיר רהט שבנגב, אך לבסוף נאלץ לקבוע את מותה. המשטרה הגיעה לזירה ופתחה בחקירת המקרה

זמן צפייה: 00:45
חשד לרצח: חנין אל-עביד בת ה-27 נורתה הערב (חמישי) למוות בעיר רהט שבנגב. סמוך לשעה 19:00 התקבל במשטרת ישראל דיווח אודות אירוע ירי בבית ופציעתה של אישה. צוותי מד"א שהוזעקו למקום ביצעו בה פעולות החייאה, אך בסופן נאלצו לקבוע את מותה. המשטרה פתחה בחקירה. אל-עביד הותירה אחריה בת 3, שנמסרה לרשויות הרווחה. פראמדיק מד"א דני שטרקמן סיפר: "כשהגענו למקום ראינו אישה כבת 30 מחוסרת הכרה עם פציעה קשה בגופה. הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו פעולות החייאה מתקדמות וממושכות אבל מצבה היה קריטי ובסופן נאלצנו לקבוע את מותה." כתבות נוספות בחדשות 13 >> לנתניהו יש רוב, כ"ץ והחרדים נגד: מסתמן הסגר מלא החל מה-15.9 "חלק מהחולים מעל 60 לא מחברים למכונות לב-ריאה בגלל המחסור" רחפן של צה"ל נפל בלבנון באזור הגבול: "אין חשש לדלף מידע"
המשטרה בזירת האירוע ברהט בו נהרגה אישה כבת 30
המשטרה בזירת האירוע ברהט בו נהרגה אישה כבת 30 | צילום: חוסיין אלעוברה - אתר פאנט panet.co.il
כזכור, זו לא הפעם הראשונה בה האלימות בחברה הערבית גובה קורבן: ערב לפני פתיחת שנת הלימודים, שריפה אלטורי אבו מועמר, שהייתה מורה בבית הספר הטכנולוגי "דרור" ברמלה נפגעה בדירתה מירי תועה - ונהרגה. מועמר בת ה-30, אם לשלושה ילדים קטנים, נפצעה אנושות בבית בשכונת גן חקל א'. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בה פעולות החייאה, ובהמשך פינה אותה לבית החולים אסף הרופא - שם נקבע מותה. בהודעה שנשלחה לקבוצת הוואטספ, עודכנו המורים כי "חברתנו שריפה נפגעה באירוע ירי - לא ידוע עדיין מצבה".