חשד: תושב טירה פגע מינית ב-4 ילדים במלתחות קאנטרי בשרון

הגבר בן ה-34 נעצר לאחר דיווח על חשד לעבירות מין שבוצעו בקטינים בגילי 9-7, שעה שהיו במלתחות. החשוד הובא לחקירה בתחנת המשטרה ומעצרו הוארך עד מחר

זמן צפייה: 01:28

משטרת ישראל פרסמה היום (שלישי) שתושב טירה נעצר בחשד שפגע מינית בארבעה ילדים במלתחות בקאנטרי באזור השרון. הגבר, בן 34, עוכב על ידי המאבטח בקאנטרי לאחר שהתקבלו עליו דיווחים.

מהדיווח עלה שהוא פגע מינית בקטינים בגילי 9-7 שעה שהיו במלתחות. החשוד כאמור נעצר, והובא לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו הוארך עד מחר, אז יתקיים דיון נוסף בהארכת מעצרו. החקירה נמשכת.

לכתבות נוספות בנושא >> 

"נכנס עימו למלתחה ואיים עליו": חשד – בן 9 הותקף מינית בחולון

נעצר חשוד בפגיעה מינית בבת ה-12 בחוף בכינרת

אזיקים
אזיקים | צילום: חדשות 13

כזכור, אתמול סיפרה אם שהלכה עם בנה לקאנטרי בחולון כי גבר זר שעקב אחרי בנה בן ה-9 תקף אותו מינית במלתחות של המקום. היא הגישה תלונה במשטרה, אולם בשל שביתת העובדים הסוציאליים, שהם בעצם חוקרי הילדים המוסמכים לחקור את הילד, החקירה נעצרה. כך, ללא עדותו של המותקף, לא ניתן לעצור את אותו הגבר החשוד בתקיפה.

תחילת הסיפור ביום רביעי שעבר ב"קאנטרי חולון". אז, לקראת סגירת המתחם, שלחה האם את בנה להתקלח לבד במתלחות. לפי פוסט שפורסם בפייסבוק בנושא מפיה של האם, עברו כמה דקות והילד טרם חזר. "נחרדתי לראות שהוא יוצא עם גבר נוסף בשנות בשנות ה-50 לחייו. מראה שחום, לובש כל הזמן בגדים שחורים".

"בהתחלה לא הבנתי מה קורה", הוסיפה האם, "וכשבאתי לפנות אליו, הבן שלי אמר לי: 'אמא, עכשיו תהיי בשקט'". כששאלה את בנה מה קרה במלתחות, השיב לה שאותו גבר נכנס עימו לתא. "הבן שלי אמר לו שהוא מתקלח ומשם עבר לשירותים. אותו הגבר הגיע לשם, סתם לו את הפה, ואמר לו שאם יגיד משהו - זה יהיה מאוד לא טוב".

ניידת משטרה
ניידת משטרה (אילוסטרציה) | צילום: דוברות המשטרה

מכאן והלאה הפסיקה האם את תיאור המקרה מפאת שמירה על פרטיותו, אולם כתבה: "אני בטוחה שאתם מדמיינים את תסריט האימה". לדבריה, היא פנתה להנהלת הקאנטרי על מנת לקבל את הפרטים של אותו גבר והגישה נגדו תלונה במשטרה.

"מה שקרה זה שהרחיקו אותו לשבועיים מהקאנטרי", סיפרה. "זה בסך הכול מה שיכלו לעשות כיוון שאין תלונות נוספות על מקרים נוספים, וכיוון שאין כעת עובדות סוציאליות שיכולות להבין מה בדיוק היה שם".