"טען שהיה קורבן להתנהגות הילדים": מורה הואשם בעבירות מין

כתב אישום הוגש נגד תושב לוד בן 28, שלימד רובוטיקה בבי"ס יסודי בפתח תקווה, בגין "משחק" שבמהלכו התחכך בגוף תלמידיו לשם סיפוקו המיני. "ביקש מהם להרים את חולצתו וללטף את בטנו ואת חזהו"

כתב אישום הוגש היום (שישי) נגד מורה בן 28 מלוד, שלימד בבית ספר בפתח תקווה, בגין ביצוע עבירות מין בתלמידיו, במהלך שיעורים. המשטרה ביקשה להאריך את מעצרו עד תום ההליכים. זאת, לאחר שנעצר לפני כשבועיים. על פי כתב האישום, המורה, שלימד רובוטיקה בכיתות א'-ד', נהג לנעול את דלת הכיתה, ו"לשחק" משחק, שבמהלכו התחכך בגופם לשם סיפוקו המיני, ואף ביקש מהם להרים את חולצתו וללטף את בטנו ואת חזהו. כל זאת, כשדלת הכיתה נעולה ביוזמתו. לעוד כתבות בנושא: "הפשיל מולן מכנסיים": מורה מהשרון חשוד בעבירות מין בתלמידות שני תושבי ראשון לציון נעצרו בחשד לאונס נערה בת 15 חשד: מטפל במעון לנערים ביצע עבירות מין בחוסה הלוקה בנפשו
 כיתה ריקה (אילוסטרציה)
כיתה ריקה (אילוסטרציה) | צילום: fotolia
עוד עולה מכתב האישום, כי לפני כשלושה שבועות, במסגרת שיעור, אפשר המורה לתלמידיו להפשיט אותו לחלוטין, וביצע בהם, ילדים וילדות, מעשים מגונים. מבקשת מעצרו עולה כי בחקירתו במשטרה, סירב המורה לקחת על עצמו את האחריות למעשים. "האירועים מגלים כי המורה אינו מצליח לשלוט בדחפיו המיניים פעם אחר פעם ואינו מהסס לבצע את זממו חרף היותו במסגרת של בית הספר", נכתב בבקשת מעצרו. "בחקירותיו, הנאשם מציג הדברים פעמים רבות כאילו היה קורבן להתנהגות תלמידיו, תוך שהוא מתעלם מכך שנעל את דלתות הכיתות עובר למשחק, מכך שהוא יזם את המשחק – משחק אשר חריג ופסול כשלעצמו בין מורה לתלמידים, מכך שהמשחק כלל הסרת פרטי לבוש שלו ועוד". לפני כשבועיים, כאמור, נעצר המורה בעקבות תלונה שהתקבלה, ונחשד כי שיעור בבית הספר נעל את דלת הכיתה והפשיל את מכנסיו בפני התלמידות.