החשוד ברצח זוגתו ברמת גן: "שמעתי קולות שאמרו לי לעשות את זה"

הצעיר בן ה-21, שנעצר אמש בחשד שחנק למוות את בת זוגו לאחר שזו נמצאה ללא רוח חיים בדירה ברמת גן, הודה בחקירתו בביצוע המעשה • פרסום ראשון

זמן צפייה: 02:42

הצעיר בן ה-21 שנעצר אמש בחשד שחנק למוות את זוגתו בדירה ברמת גן הודה בחקירתו במעשה ואמר: "שמעתי קולות שאמרו לי לעשות את זה". כן פורסם היום (ראשון) לראשונה בחדשות 13.

כאמור, הצעיר נעצר לאחר שזוגתו אותרה ללא רוח חיים בדירה ברמת גן לאחר שנחנקה למוות. צוות מד"א הוזעק לזירה, איתר אותה כשהיא ללא הכרה ונאלץ לקבוע את מותה. המשטרה עצרה את בן זוגה בחשד שביצע את המעשה ככל הנראה לאחר ויכוח שפרץ בין השניים.

חשד לרצח ברמת גן
חשד לרצח ברמת גן | צילום: דוברות המשטרה

נוסף לצעירה, נמצאה בזירה אימו של החשוד כבת 50 כשהיא פצועה במצב קל. על פי החשד בנה דקר אותה כשהגיעה למקום וניסתה להפריד בין השניים. היא טופלה על ידי צוות מד"א ופונתה לבית החולים איכילוב. שכנים של החשוד ברצח מסרו: "מדובר בצעיר שקט, אנחנו בהלם".

פראמדיק מד"א גיא ארזי סיפר: "כשנכנסו לדירה ראינו צעירה בת 21 מחוסרת הכרה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה. הפצועה השניה, אישה כבת 50 התהלכה בדירה כשהיא בהכרה מלאהף טופלה במקום ופונתה לבי"ח כשמצבה קל".

סנ"צ רונן שמרי אמר: "כנראה מדובר ברצח אלים. החשד כרגע נופל על בחור כבן 21 שהיה בקשר עימה. אימו של החשוד פצועה גם היא. הנסיבות נבדקות ואנחנו מתחילים את החקירה".