עובדת זרה נעצרה בחשד לרצח קשישה בגבעתיים

תושבת הפיליפינים בת 33 נחקרת בחשד שרצחה אישה מבוגרת שבה טיפלה. לפני כמה חודשים כיסתה החשודה את מצלמות האבטחה בבית - והכחישה את המעשה. מעצרה הוארך בארבעה ימים

עובדת זרה, תושבת הפיליפינים בת 33, נעצרה הבוקר (חמישי) בחשד לרצח קשישה שבה טיפלה בגבעתיים, לפני כמה חודשים. לאחר מספר חודשי חקירה, שכללו איסוף עדויות, המטפלת כאמור נעצרה הבוקר. בית משפט השלום בתל אביב האריך היום את מעצרה בארבעה ימים. הפרשה נחשפה לראשונה על ידי הדס שטייף בגל"צ.

המטפלת נעצרה לאחר שכיסתה את מצלמות האבטחה בבית עם פלסטר, ושיקרה לגבי הנושא. לטענת בתה של הקשישה, שנפטרה כמה חודשים לאחר המעשה, יום לאחר מכן חלה הידרדרות במצבה. כך דיווחה שטייף. במשטרה לא פוסלים שהאישה מתה בשיבה טובה.

בתחילת החודש, מטפלת בת 39 מנפאל נעצרה לחקירה בחשד שהפעילה אלימות כלפי קשישה בת 97 שבה היא מטפלת. זאת, בעקבות תלונה שהתקבלה במשטרה לאחר שהיא תועדה סוטרת לקשישה, ומקימה אותה בכוח על ידי שהיא מושכת בחלק העליון של בגדיה.

בחודש יולי האחרון, מטפלת נוספת מנפאל בת 46 נעצרה בחשד להתעללות בבת 12 שהייתה מטופלת שלה. לפי החשד, המטפלת תקפה את הילדה לאורך זמן בבית הילדה בחדרה. מחקירת המקרה עולה כי כשהבינה שהורי הילדה חושדים בה, נמלטה המטפלת מהדירה. המטפלת אותרה בסופו של דבר לאחר שזוהתה על ידי אזרח שטלפן למשטרה.