אישום: במסגרת תפקידו - חוקר משטרתי ניצל מינית נשים

מח"ש הגישה כתב אישום נגד חוקר בימ"ר ת"א בגין 4 אישומים של הפרת אמונים והשמדת ראיות. זאת לאחר שנטען כי הגיע למקלטים של נשים העוסקות בזנות, ניצל את התלות שלהן בו - וקיים עמן יחסי מין

שלט המחלקה לחקירות שוטרים

המחלקה לחקירות שוטרים בפרקליטות המדינה הגישה היום (שלישי) לבית משפט השלום בתל אביב כתב אישום נגד שוטר לשעבר, חוקר בימ"ר תל אביב, בגין ארבעה אישומים של הפרת אמונים והשמדת ראייה. מכתב האישום עולה כי במסגרת תפקידו ניצל מינית נשים שעסקו בזנות. בעקבות זאת פוטר השוטר מתפקידו וסיים את שירותו במשטרה.

מכתב האישום עולה כי במסגרת תפקידו כחוקר וכדובר השפה הרוסית, ביצע הנאשם פעולות חקירה שונות במסגרת תיקי חקירה משטרתיים שעניינם חשד לביצוע עבירות של הבאת אדם לעיסוק בזנות, סרסרות, גרימה לעזיבת המדינה לשם זנות או עבדות. בין היתר, גבה הנאשם עדויות מנפגעות עבירה ומעדות בתיקים אלו וביצע פעולות חקירה בנוגע לנשים.

כתבות נוספות בחדשות 13:

"חלק מהמדיניות למניעת הידרדרות ברצועת עזה": הורחב מרחב הדייג

החשוד בהונאת הנזקקים: רוצח דרק רוט; מעצרו הוארך בשבעה ימים

לקראת השרב הצפוי: כך תשמרו על ילדיכם בל"ג בעומר

כמו כן, עולה מכתב האישום כי במסגרת תפקידו כחוקר היה הנאשם מגיע למקלט בו שהו נשים המוכרות כקורבנות סחר בבני אדם, חלקן נשים בזנות, והיה בקשר רציף עימן. המשטרה, באמצעות החוקר המטפל, מהווה כתובת עבורן בכל דבר ועניין. כתוצאה מכך נוצרה קירבה ותלות בין הנשים לבין הנאשם, מתוקף תפקידו. על פי כתב האישום הנאשם ניצל את הקשר האמור כדי לקיים עם הנשים קשרים מיניים בהסכמה.

מפרטי החקירה עולה כי לצורך ניהול הקשרים המיניים עם הנשים, באופן חשאי וכדי להסתיר את המעשים, רכש הנאשם קו טלפון נייד וזאת בנוסף לקו הטלפון הנייד המשטרתי שהיה ברשותו קודם לכן. כמו כן, כדי להסתיר את דבר הקשר בינו לבין הנשים, מחק הנאשם משני מכשירי הטלפון שהיו ברשותו את התכתובות בינו לבין הנשים וכן הנחה חלק מהנשים למחוק את התכתובות ביניהם ולא לספר לאיש על דבר הקשר ביניהם.