האסון במסיבת הטבע: המשטרה עתרה לבג"ץ בדרישה לנתח את הגופה

שתי שופטות קבעו כי אין סיבה לנתח את גופתו של אריאל צפריר בן ה-19, שהתמוטט ומת במסיבה בסוף השבוע. החשש במשטרה הוא שבלי נתיחה - לא תתגלה סיבת המוות הוודאית ולא יהיה תיק • פרסום ראשון

בווידאו: השיחה למשטרה - שעות לפני התמוטטות הצעיר במסיבת הטבע
זמן צפייה: 43:24
פרסום ראשון: המשטרה עתרה הערב (ראשון) לבג"ץ באמצעות הפרקליטות בדרישה לנתח את גופתו של אריאל צפריר בן ה-19, שהתמוטט ומת בסוף השבוע במהלך מסיבת טבע. שתי שופטות קבעו כי אין סיבה לנתח את הגופה, אולם במשטרה חוששים כי בלי נתיחה - לא תתגלה סיבת המוות הוודאית ולא יהיה תיק. לכתבות נוספות בנושא >> אחיו של הצעיר שהתמוטט במסיבת טבע: "לא כועס על מארגני המסיבה" בלעדי: השיחה למשטרה – שעות לפני התמוטטות הצעיר במסיבת הטבע אריאל צפריר מת במסיבת הטבע: "חור בלב שאין מה שימלא אותו"
אריאל צפריר, הצעיר שהתמוטט ומת במסיבת טבע
אריאל צפריר, התמוטט ממכת חום במסיבת טבע ומת בביה''ח | צילום: פייסבוק
כאמור, צפריר התמוטט ביום שישי במהלך מסיבת טבע סמוך למחלף מאחז שבדרום, זאת לאחר שככל הנראה התייבש. הוא פונה לבית החולים סורוקה שבבאר שבע תוך ביצוע פעולות החייאה, שם נאלץ הצוות הרפואי לקבע את מותו. יש לציין כי ההתמוטטות הייתה יכולה להימנע. זאת בעקבות טענת תושב האזור שבה נערכה המסיבה, שאמר כי התקשר למוקד המשטרה בשעה בשעה 9:45 בבוקר והתלונן על כך שיש במקום מסיבה לא חוקית, ואילו צפריר פונה רק בשעה 13:00. בשיחה אמר האזרח למוקד כי "נשמעים בומים חזקים של מוסיקה. הם כמה עשרות. זה בניגוד לחוק בגלל הקורונה. העניינים שם יוצאים משליטה, תשלחו ניידת".
אריאל צפריר, התמוטט ממכת חום במסיבת טבע ומת בביה''ח
אריאל צפריר, התמוטט ממכת חום במסיבת טבע ומת בביה''ח | צילום: חדשות 13