הותר לפרסום: אופיר חסדאי הוא הגבר שנורה למוות ברמלה

צוות מד"א שהגיע לחניון קניון עזריאלי בעיר פינה את הגבר תוך ביצוע פעולות החייאה לבית החולים אסף הרופא, שם הצוות הרפואי קבע את מותו. החשוד בירי, תושב לוד בן 74, נעצר לחקירה

זמן צפייה: 04:02

הותר לפרסום כי אופיר חסדאי הוא הגבר כבן 40 שנורה היום (ראשון) למוות בחניון קניון עזריאלי ברמלה. צוות מד"א שהגיע למקום העניק לו טיפול רפואי ופינה אותו לבית החולים אסף הרופא תוך שהוא מבצע בו פעולות החייאה, אך בהמשך צוות בית החולים נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה בודקת את נסיבות האירוע, ומחקירה ראשונית עולה כי הרקע לאירוע הוא ויכוח על חניה. החשוד בירי, תושב לוד בן 74, נעצר לחקירה.

מאבטח שהיה במקום סיפר ששמע צעקות והזעיק עזרה. עוד הוסיף שכשהגיעו למקום הם ראו את הקורבן, ואת החשוד בירי שהיה בזירה. על פי החשד, המנוח ביקש מהיורה להתיישר כדי שיוכל להיכנס לחניה ליד, ואז החל העימות ביניהם שכאמור הסתיים בירי. פרמדיק מד"א שהגיע לזירת המקום סיפר: "ראינו גבר מחוסר הכרה לאחר שנפגע מירי, הייתה שם שוטרת שביצעה בו פעולות החייאה בסיסיות ואנחנו המשכנו לבצע פעולות מתקדמות, שנמשכו גם תוך הפינוי לבית החולים".

סגן ניצב עמי בן דוד, דובר מחוז מרכז במשטרה, אמר לחדשות 13: "מדובר באירוע קשה, טרגי, ובעיקר מיותר. של גבר בן 40 שנורה על ידי אדם בן 74 במה שהתחיל כפי הנראה מוויכוח על מקום חנייה בקניון ברמלה. כתוצאה מהירי הגבר נפצע באורח אנוש, פונה לטיפול בבית החולים אסף הרופא ושם נקבע מותו. אנחנו ממשיכים בחקירת המקרה".

לכתבות נוספות בנושא >>

חשד לרצח ברהט: גבר כבן 30 נורה למוות בקטטה; אישה נפצעה קשה

חשד לרצח בבני ברק: אישה בת 65 נדקרה למוות – בנה נעצר

"ראה אדם שלא הכיר – והחליט להורגו": אישום ברצח בוחן הנהיגה

הזירה ברמלה בה נורה למוות גבר כבן -40
הזירה ברמלה בה נורה למוות גבר כבן -40 | צילום: אמיר צעידי, חדשות 13

כזכור, בחודש פברואר האחרון יורי פודובני נורה למוות בעקבות ויכוח על חניה מול העסק המשפחתי של הנאשם שהתפתח לעימות פיזי. כתב אישום הוגש נגד אוראל זוית, בן 23 מחולון, בגין רצח. מהצהרת התובע עלה כי ביום האירוע, ה-14 בפברואר סמוך לשעה 13:20, התפתחה קטטה בין מספר גברים בחנייה של רחוב הבנאי 22 בעיר, בעקבות סכסוך על מקום חנייה. במהלך הקטטה נכנס אחד המעורבים בה לעסק של בני משפחתו, וחזר לזירת הקטטה לאחר שהטמין אקדח בבגדיו. כעבור מספר דקות, שלף החשוד המרכזי את האקדח, ירה לעברו של פודובני ונמלט מהמקום.

מנהל המחסן ושניים הנוספים נסו מהמקום למשמע היריות ואילו זוית ואביו המשיכו לתקוף את המנוח בעודו שרוע על הארץ, היכו אותו באגרופים ובעטו בגבו. מיד לאחר מכן, ברח זוית ביחד עם אחיו, כשבמהלך מנוסתו הטמין את האקדח באדמה, ובהמשך השליך את הקפוצ'ון שלבש לפח.

אביו נשאר במקום, הזעיק משטרה ומד"א ואף הגיש סיוע לפודובני. אנשי מד"א שהגיעו למקום ביצעו בו ניסיונות החייאה, שנמשכו כעשר דקות, ולאחריהם נאלצו לקבוע את מותו. תוך דקות אותר זוית על ידי שוטרי משטרת מרחב איילון כשהוא מתחבא ונעצר.