חצי שנה אחרי שהוסגר מתאילנד: נתי חדד ישתחרר היום מהכלא

ועדת השחרורים קבעה כי יש לשחרר את חדד, שהורשע באחזקת אקדח, אפוד מגן ותרופות ללא מרשם, ובשל כך ריצה מאסר של 3 שנים בכלא התאילנדי וחצי שנה בכלא חרמון • פרסום ראשון

זמן צפייה: 00:27

פרסום ראשון: נתי חדד, שהורשע בתאילנד והוסגר לישראל, ישתחרר היום (חמישי) מהכלא, זאת לאחר שוועדת השחרורים קבע כי יש לשחררו, בהסכמת הפרקליטות. חדד, כאמור, הורשע בתאילנד בגין אחזקת תרופות ללא מרשם, וכן באחזקת אקדח ואפוד מגן ללא אישור, וריצה עונש מאסר של 3 שנים. ביוני 2020, הוא הוסגר לידי שב"ס והועבר לרצות חצי שנה של מאסר בכלא חרמון.

לכתבות נוספות בחדשות 13 >>

הגשם חוזר: 65 מ"מ באשקלון, 53 בת"א – הצפות לאורך החוף

הפיילוט יוצא לדרך: 15 קניונים ייפתחו מחר – 9 ייקבעו בהגרלה

גבר נספה בשריפה שפרצה במחסן בשכונת קריית משה בירושלים

נתי חדד
נתי חדד | צילום: חדשות 13

עורכות דינו של חדד, שירן גולברי ושני אילוז, בירכו על החלטת הפרקליטות וועדת השחרורים, וסיפרו: "בימים הקרובים נתי ישוב לביתו ולמשפחתו שנלחמה עליו תקופה ארוכה וישים את הפרשה העגומה והקשה הזו מאחוריו. במרוצת השנים האחרונות היו לא מעט רגעים שלא האמנו שנזכה להגיע לרגע המיוחל הזה. ברוך מתיר אסורים".

עורכת הדין שני אילוז
עורכת הדין שני אילוז
עורכת הדין שירן גולברי
עורכת הדין שירן גולברי

בחודש מארס האחרון הודיע מלך תאילנד כי חדד יועבר להמשך ריצוי עונשו בישראל, בעקבות פניית של הנשיא ראובן ריבלין. בהודעה שפרסם באותו היום ריבלין בעמוד הטוויטר שלו, ביקש הנשיא להודות לח"כ איילת שקד שקידמה את המהלך, וכן את שאר הגורמים שאפשרו את מעברו ארצה. "נשיא המדינה מבקש להודות למלך תאילנד ולכל הגורמים המסייעים לטיפול במהלך".

חדד הורשע, כאמור, לאחר שבמרפאת "חילוץ והצלחה" שהקים באי קוסומוי נמצאו כלי נשק ולאחר מכן גם תרופות שהחזיק שלא כחוק. הוא נעצר ב-2017, יממה לפני שתכנן לפתוח מועדון חדש באזור. חדד טען אז כי מדובר בחיסול חשבונות: "המרפאה נסגרה בגלל כמה אנשים צרי עין שהלכו לדווח עלי שאני עוזר לישראלים ללא אישורים", כתב בפייסבוק.