חשד לרצח בצפון: גבר בן 59 נורה למוות בתרשיחא

צוות מד"א שהוזעק לשוק המקומי בעיר מצא את חסן חסארמה, תושב המועצה המקומית בענה, ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותו. המשטרה מחפשת אחר היורים. הרקע לאירוע: סכסוך חמולות

זמן צפייה: 00:31
חשד לרצח: גבר בן 59 נורה הערב (שלישי) למוות במעלות-תרשיחא שבצפון. צוות מד"א שהוזעק לשוק המקומי מצא את הגבר, חסן חסארמה מהמועצה המקומית בענה, ללא רוח חיים ונאלץ לקבוע את מותו. המשטרה הקימה מחסומים באזור ופתחה בסריקות אחר חשודים. הרקע לאירוע הוא סכסוך חמולות. ערן בינימיני, חובש בכיר במד"א שהגיע לזירה, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו גבר כבן 60, שוכב מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. ביצענו בדיקות רפואיות - הוא היה ללא סימני חיים, ותוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו". אושרי אליהו, ראש סניף איחוד הצלה במעלות, סיפר כי "מדובר בגופת גבר שאותרה בשוק העירוני בעיר. כשהגענו למקום הוא היה ללא דופק ונשימה. למרבה הצער נקבע מותו בזירת האירוע". לכתבות נוספות בחדשות 13 >>  מנהיגי אירופה הזהירו את רה"מ מסיפוח: "ערעור היציבות במזה"ת" עסק שלא פיטר – לא יקבל פיצוי כלל: המתווה להשבת עובדים למשק אוסטרליה מברכת על המשך הליך הסגרת מלכה לייפר: "מחויבים לצדק"
יוסף חסארמה, שנורה למוות בתרשיחא
יוסף חסארמה, שנורה למוות בתרשיחא
בשבוע שעבר, סאלח עמאש, בן 27 מג'סר א-זרקא, נמצא ירוי ברכב ברחוב טופז שבחריש. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בצעיר פעולות החייאה שבסופן נאלץ לקבוע את מותו. המשטרה פתחה בחקירה. עמאש הוא ההרוג ה-26 מתחילת השנה בחברה הערבית. כמה שעות לפני כן, שני בני אדם נוספים נרצחו, לפי החשד, בשתי תקריות ירי שונות. התקרית הראשונה התרחשה בשעות הצהריים, כאשר עבד אלחלים שלבאיה בן ה-59 נפצע קשה לאחר שנורה בקלנסווה שבשרון. הוא פונה לבית החולים מאיר בכפר סבא, שם עבר החייאה ואף נותח - אולם לאחר מאמצים, נאלצו הרופאים לקבוע את מותו. האירוע השני אירע ברחוב לילינבלום בקריית אתא, שם נורה מתן לוי בן ה-23 ונפצע באורח אנוש. צוות מד"א פינה אותו לבית החולים רמב"ם תוך כדי שביצע בו פעולות החייאה, אך זמן קצר לאחר מכן נאלץ הצוות לקבוע את מותו.