חשד לרצח בפתח תקווה: בן 57 נחנק למוות; חשוד נעצר

צוות מד"א הגיע לרחוב השחם שבעיר, ובתום פעולות החייאה נאלץ לקבוע את מותו של הקורבן. המשטרה בודקת את הנסיבות, ומחקירה ראשונית עולה כי מדובר במריבה בין שני מכרים ששתו אלכוהול

זמן צפייה: 00:27

חשד לרצח: גבר בן 57 נחנק הלילה (חמישי) למוות ברחוב השחם שבפתח תקווה. צוות מד"א שהגיע למקום ביצע בו פעולות החייאה, אך בסופן נאלץ לקבוע את מותו. גבר בן 50 נעצר בחשד לביצוע המעשה. המשטרה חוקרת את נסיבות האירוע.

מחקירה ראשונית עולה כי הקורבן, שעובד בשמירה, ככל הנראה הזמין אמש כמה חברים לביתו. הנוכחים שתו אלכוהול, ועל פי החשד בשלב מסוים בן ה-57 והחשוד רבו, ואז האחרון, שהיה שתוי גם הוא, חנק את חברו למוות.

פראמדיק מד"א, בני טבק, סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הגבר שוכב בתוך המבנה כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל לצערנו בסופו נאלצנו לקבוע את מותו".

לכתבות נוספות בחדשות 13:

בחירות 2020: אלה המועמדים לכנסת ה-23

רפי פרץ לאחר האיחוד בימין: קיבלתי את אחת ההחלטות הקשות בחיי

בתגובה לירי הרקטות: צה"ל תקף יעדי חמאס בצפון הרצועה

אמבולנס
אמבולנס | צילום: חדשות 13

אתמול, כזכור, אישה בת 33 נמצאה בביתה ברחוב הגליל שבכרמיאל ללא רוח חיים כשעל גופתה סימני דקירה. צוות מגן דוד אדום הוזעק לדירה, ונאלץ לקבוע את מותה במקום. המשטרה עיכבה לחקירה חשודה כבת 30 ששהתה עם הקורבן בדירה. מעצרה הוארך עד ליום חמישי הבא.

פרמדיק מד"א אדי קחני סיפר: "כשהגענו למקום, ראינו אשה כבת 32 מחוסרת הכרה, עם פצעי דקירה, היא הייתה ללא נשימה וללא דופק, ביצענו בדיקות רפואיות ולצענו בתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

עו"ד עלאא עתאמנה, שמייצג את החשודה ברצח מטעם הסניגוריה הציבורית, התייחס למעצרה ואמר: "מדובר בצעירה ללא עבר פלילי, שנמצאת במצב נפשי קשה כתוצאה מהאירוע הטרגי. כמובן שלא הייתה לה כל כוונה לפגוע בחברתה. היא משתפת פעולה באופן מלא עם החוקרים ומסרה גרסה להשתלשלות האירועים שהובילה לתוצאה הטראגית". מעצרה הוארך עד ליום 23.1.